Şimdi Ara

edifier m3200 vs m1335

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar görünüşü bir kenara bırakırsak müzikal oyun ve film kalitesi açısından aradaki 30 liralık farkı vermeye değer mi ikiside çok övülen ürünler tavsiyelerinizi alabilir miyim

http://www.vatanbilgisayar.com/Hoparl%C3%B6r%20%28Speaker%29/edifier-m3200-m3200-2+1-speaker/productdetails.aspx?I_ID=43911

http://www.vatanbilgisayar.com/Hoparl%C3%B6r%20%28Speaker%29/edifier-m1335-m1335-2+1-speaker/productdetails.aspx?I_ID=43914

• tabikide değer dostum hem estetik olarak hemde fiyat olarak m3200 daha iyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gardanadam

tabikide değer dostum hem estetik olarak hemde fiyat olarak m3200 daha iyi..

teşekkürler ancak şimdi m1335i 59 liraya buldum kargo dahil fiyat farkı 50 lirayı geçti, ama m3200 böyle geeelll geeelll diye çağırıyor beni o muhteşem görüntüsüyle, 50 lira fiyat farkını gözardı etmeye çalışıyorum ama yapamayacağım galiba seçimim m1335 olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlgt

quote:

teşekkürler ancak şimdi m1335i 59 liraya buldum kargo dahil fiyat farkı 50 lirayı geçti, ama m3200 böyle geeelll geeelll diye çağırıyor beni o muhteşem görüntüsüyle, 50 lira fiyat farkını gözardı etmeye çalışıyorum ama yapamayacağım galiba seçimim m1335 olacak

kesinlikle edifier m3200..... logitech ve creative 2+1 dinledim... son olarak creative almaya karar vermişitim ama foruma göz atayım dedim edifier kullananlar tavsiye ettiler onlara güvenerek aldım....yemin ediyorum ben böyle bir şey görmedim daha doğrusu duymadım ses kalitesi olarak dinlediğim, üste saydığım markalar edifierin bırak yanından geçmeyi adı bile anılmaz....kulaklarımın pası silindi resmen inanılmaz temiz sesi var...100 tl böylesine kaliteli ve sık bir ürün aldığım için çok mutlu oldum.....

tek eksik yanı ses açamıyorum...........çünki apartmanı inletiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TİTAN-X -- 15 Nisan 2013; 21:05:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TİTAN-X

quote:

Orijinalden alıntı: tlgt

quote:

kesinlikle edifier m3200..... logitech ve creative 2+1 dinledim... son olarak creative almaya karar vermişitim ama foruma göz atayım dedim edifier kullananlar tavsiye ettiler onlara güvenerek aldım....yemin ediyorum ben böyle bir şey görmedim daha doğrusu duymadım ses kalitesi olarak dinlediğim, üste saydığım markalar edifierin bırak yanından geçmeyi adı bile anılmaz....kulaklarımın pası silindi resmen inanılmaz temiz sesi var...100 tl böylesine kaliteli ve sık bir ürün aldığım için çok mutlu oldum.....

tek eksik yanı ses açamıyorum...........çünki apartmanı inletiyor

doğru diyorsun dostum logitech ve creative, edifierin yanından bile geçemiyor birbirleriyle muadil ürünlerinde. ancak arasında kaldığım 2 üründe edifier zaten :) m3200 en ucuz kargo hariç 107ye bulabildim uzun süredir de takipteydim, m1335 i kargo dahil 59 liraya görünce onu aldım artık 50 liradan fazla fark oluştu çünkü aralarında. m1335te aynı m3200 gibi hiç kötü yorumu olmayan bir model tabikide bi m3200 performansı beklemiyorum ama şu anda elimde bulunan daha önce 54 liraya almış olduğum logitech s220 yi 2ye katlar kanaatimce bu da bana yeter şimdilik. yorumun için teşekkürler bu arada almak isteyen olursa 59 liraya linki buradahttp://www.n11.com/edifier-multimedia-m1335-30w-rms-21-hoparlor-P12568695

• Hocam ben de n11 den Edifier M1335 almayı düşünüyorum. Nasıl çıktı sizin ürün? Aldığınıza memnun musunuz ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.