Şimdi Ara

EDS MARKA EV ALARM SİSTEMİ İPTALİ HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    evde eds marka alarm sistemi var..yaklaşık 8 yıl önce montajını yaptırdım. son 3 yıldan beri de kullanmıyorum. balkondaki flaşörün yanıp sönmesi yetiyor bana, geçenlerde akü bittiğinden sanırım alarm devreye girdi, bir türlü susturamadım. 5-10 dak. sonra alarmı kuran adama ulaşabildim, alarm kontrol panelinden akünün kablosunu çıkarttım ve siren sustu..yanlız şöyle bir sıkıntı var, elektrik kesilince alarm paneli hataya giriyor ve siren yine çalışıyor..sizden öğrenmek istediğim balkondaki eds marka harici sireni nasıl İPTAL edebilirim? içinde sabotaJ hattı var, akü var filan falan...adamı çağırsaM bi ton para ister benden iptal işi için.

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• siren negatif tetik olarak bağlanmışsa panel eletrikriği kesildiği zaman panel aküsüde bitikse siren kendi aküsünden çalmaya başlar,sirenin pil akü uçlarından birini çıkarabilirsin veya alarm panelini ve siren tarafından jumper ayarı ile sireni pozitif tetik olarak değiştirebilirsin.

sadece ışığı yansın diyorsan panel tarafından siren,bell +- veya trg yazan bir kablo vardır bu kabloyu çıkarman lazım.
  • teşekkürler sealt cevabın için,
    şu an şehirdışındayım, hafta sonu eve dönünce dediklerini yapacağım. anlayamazsam, panelin fotoğrafını gönderip ordan tarif edebilir misin sakıncası yoksa?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.