Şimdi Ara

efe honda dan araç alıcaz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
6.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar efe hondadan ikinci el bir araç alıcaz,sizce nasıl bir problem çıkar mı?aracın kusurlarını söylerlermi? şimdiden yardımlarınıza teşekkürler.

• benim bir alışverişim olmadı ama 2 ay önce araç alırken hondayı baya araştırdım ve Efe honda hakkında baya bir şikayet ve memnuniyetsizlik okudum güvenilir bir şirket olduğunu düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: battalgazi33

benim bir alışverişim olmadı ama 2 ay önce araç alırken hondayı baya araştırdım ve Efe honda hakkında baya bir şikayet ve memnuniyetsizlik okudum güvenilir bir şirket olduğunu düşünmüyorum
    efe honda ile ilgili bi konu vardı bu bölümde bi araştır istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gs_KuRTuLuS

efe honda ile ilgili bi konu vardı bu bölümde bi araştır istersen.

Alıntıları Göster
    alacağın arabanın markası ne, benim bir arkadasım arabasını bırakmıstı da
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin90

alacağın arabanın markası ne, benim bir arkadasım arabasını bırakmıstı da

Alıntıları Göster
    Sen araca bakacaksın kafana yatması lazım. Ama EFE konusuna gelirsen ben sevmiyorum yalnızda değilim. Adamlar değer vermiyorlar ilgilenmiyorlar, tavırları hos değil, yapıcı değiller. Şartlar bunlar işine geliyorsa al yoksa uğraştırma bizi gibi bir tavırları var bilesin. Ama sen araca bakacaksın senin için önemli olan o.

• efe honda mı amann ha gozunu sevem alma onlardan bız kazıklandık sen kazıklanma barı.Ama hondamı kesınlıkle al derım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imbus_civata

efe honda mı amann ha gozunu sevem alma onlardan bız kazıklandık sen kazıklanma barı.Ama hondamı kesınlıkle al derım.
    yav yıllardır bu efe hondayı cok duyarım bu forumda ınanın bu efe honda hıc ınternette kendılerı hakkında yorumları okumuyorlarmı.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

yav yıllardır bu efe hondayı cok duyarım bu forumda ınanın bu efe honda hıc ınternette kendılerı hakkında yorumları okumuyorlarmı.....

Alıntıları Göster
    Müşteriyle ilgilenmedikleri, hesaba almadıkları ve baştan savma iş yaptıkları konularında çok şikayet duydum ve okudum. Bu şikayetler arttıkça sanki adamların müşterileri artıyor. Ne zaman gitsem her çalışanın başında bir sürü müşteri görüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TcpIp

Müşteriyle ilgilenmedikleri, hesaba almadıkları ve baştan savma iş yaptıkları konularında çok şikayet duydum ve okudum. Bu şikayetler arttıkça sanki adamların müşterileri artıyor. Ne zaman gitsem her çalışanın başında bir sürü müşteri görüyorum.

Dertlerini anlatmak için bekliyordur o müşteriler.. Çok acayip bir servis. Çok yakınımda olmasına ragmen onca yol gidip bora ya gidiyorum , silecek dahi alsam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTLUBEY

quote:

Orijinalden alıntı: TcpIp

Dertlerini anlatmak için bekliyordur o müşteriler.. Çok acayip bir servis. Çok yakınımda olmasına ragmen onca yol gidip bora ya gidiyorum , silecek dahi alsam..

Alıntıları Göster
    Arabadan anlıyorsan ve fiyatı da uygunsa. Nereden aldığının çok bir önemi yok. Kimse kolay kolay ikinci el aracın arkasında durmaz. Duruyorsa da 2bin lira pahalıya alıyorsun demektir.

• dostum ben efe hondadan araçalan biri olarak sana şu tavsiyelerde bulunuyorum... Efe Honda nın ikinci eliyle Honda Seat Wols. ve Sokoda yla bir alakası yok... İkinci eli ihaleyle kiraya veriyorlar galericilere.Eger bu yazdıklarıma inanmıyorsan aracını alırken sözleşme yapmayı teklif et ve bana bu aracı efe honda dan aldığıma dair bir belge (satış sözleşmesi) verin de ama nafile veremezler..Aracı sana satmak isteyen elemanlar sana arabayı kilitlemek için muameleden elinde birde boya makinasıyla gelir arabanın kaportasına tutarlar.ve genelde boya işlemi görmemiş yerlere tutarlar ve sizde aldanırsınız.Diyelimki bu işlmemlerin ardından arabayı almaya karar verdiniz hemen bankaya bir elemanlarıyla birlikte sizi gönderiyorlar ve parayı çektikten sonra hemen notere g,d,p arabanınssatışını size veriyorlar .. siz döndüğünüzde aracınız plazanın önüne çekilmiş vaziyette bekliyor..İŞTE BU NOKTAYA DİKKAT..Aracın krikosunu ve diger görülmeyen donanımları yani bagajın içerisinde bulunan yardımcı aletleri.kriko stepne vs.. nedense siz arabayı bir an önce çalıştırıp gitmenin hevesiyle dikkat edipte bakmadığınız için eve gidip bagajı açtığınızda hüsranla karşılaşıyorsunuz..Dikkat edin arkadaşlar...Kesinlikle güvenmeyin aracı şayet almaya karar verirseniz aractan anlıyan gerekirse sanayiden bir motor kaporta ustasıyla birlikte gidin.1 parça boyalı derler 3 parça çıkar 3 parça derler araç pert çıkar...İkinci elin Honda Wolswagen Skoda Seat la bir alakası yok..

• Ayni grup icinde skoda ve seatta var.sanirim tum markalarinda boyle ilgisizler.skoda superb almak icin gittigimde sahibinin beyaz superbi gelmisti.arac 18 jant beyaz renk ve deri dosemeydi.araci inceledim.sonra satis muduru yalcin yildizin yanina gittik.oranin sahibi serdal efede yanimiza geldi.sizin arac guzel bende 18 jant istiyorum dedim.bizim cocuk almis alma dedi.beyaz olsun dedim.bence siyah al beyaz kotu dedi.en son deri doseme alayim dedim.deri doseme alma koltuk isitma al gerekirse biz serviste kaplariz deri doseme dedi.peki bu aracin gelis tarihi ne dedim.3 gun dediler.anladimki elindeki araci satmaya calisiyor.ertesi gun satis muduru yalcin yildiz bana seviyesiz bir mesaj atti.istemis oldugunuz superb 110bin civarina geliyor bu paraya ikinci el porsche verelim diye.bende altinda kalmadim.ben size garajimizdan audi R8 vereyim dedim sustu.

Ikinci olayda seat bocanegra araca bakmak opsiyonlarini fiyatini ogrenmek icin seat ataya gittim.ankarada tek seat satis yeri yoksa kesinlikle gitmezdim.gitmez olaydim ilgilenen kimse yok.bu araci alacagim neler ekletebiliyoruz diyorum soylemiyorlar.

Honda ile ilgili sikayetleride sizlerden duydum.demekki bu ata ve efe otomotiv(ikiside ayni kisinin) musterilerine boyle davraniyor.en iyisi uzak durmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: chn joshcyoon

Ayni grup icinde skoda ve seatta var.sanirim tum markalarinda boyle ilgisizler.skoda superb almak icin gittigimde sahibinin beyaz superbi gelmisti.arac 18 jant beyaz renk ve deri dosemeydi.araci inceledim.sonra satis muduru yalcin yildizin yanina gittik.oranin sahibi serdal efede yanimiza geldi.sizin arac guzel bende 18 jant istiyorum dedim.bizim cocuk almis alma dedi.beyaz olsun dedim.bence siyah al beyaz kotu dedi.en son deri doseme alayim dedim.deri doseme alma koltuk isitma al gerekirse biz serviste kaplariz deri doseme dedi.peki bu aracin gelis tarihi ne dedim.3 gun dediler.anladimki elindeki araci satmaya calisiyor.ertesi gun satis muduru yalcin yildiz bana seviyesiz bir mesaj atti.istemis oldugunuz superb 110bin civarina geliyor bu paraya ikinci el porsche verelim diye.bende altinda kalmadim.ben size garajimizdan audi R8 vereyim dedim sustu.

Ikinci olayda seat bocanegra araca bakmak opsiyonlarini fiyatini ogrenmek icin seat ataya gittim.ankarada tek seat satis yeri yoksa kesinlikle gitmezdim.gitmez olaydim ilgilenen kimse yok.bu araci alacagim neler ekletebiliyoruz diyorum soylemiyorlar.

Honda ile ilgili sikayetleride sizlerden duydum.demekki bu ata ve efe otomotiv(ikiside ayni kisinin) musterilerine boyle davraniyor.en iyisi uzak durmak.
    Aynı şekile Ankara'daki Ata'ya Seat bkmak için 3 arkadaş gittik. Üçümüzde araç alacağız bu arada. Neyse neredeyse 1 saate yakın araçları inceledik ama ne bir bakan var ne de soran. Zrla bir bayan satış temsilcisi bulduk ona dedik bir bakın diye, telefonla yarım ağız cevap verdi. Biz de Seat'tan kaçarcasına çıktık. Bir aha asla Seat almayı düşünmüyorum ama Honda Jazz'a niyetlendim bakalım orada ne olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: glrahmet

Aynı şekile Ankara'daki Ata'ya Seat bkmak için 3 arkadaş gittik. Üçümüzde araç alacağız bu arada. Neyse neredeyse 1 saate yakın araçları inceledik ama ne bir bakan var ne de soran. Zrla bir bayan satış temsilcisi bulduk ona dedik bir bakın diye, telefonla yarım ağız cevap verdi. Biz de Seat'tan kaçarcasına çıktık. Bir aha asla Seat almayı düşünmüyorum ama Honda Jazz'a niyetlendim bakalım orada ne olacak.

Alıntıları Göster
    efe hondayı kesinlikle tavsiye etmiyorum...
    bi sitede şilayet okudum, aynı şeyi ben de yaşadım... sanırım herkese aynı bahaneyi uyduruyorlar.
    http://www.sikayetvar.com/sikayet/no/546527/g/HONDA+Ankara+Efe+Servisi+Islem+Suresi+Uzunlugu

hep yazılıyor çiziliyor ama efe düzelmiyor... bence Honda Türkiye bi el atması lazım buna...

• quote:

Orijinalden alıntı: drugm

efe hondayı kesinlikle tavsiye etmiyorum...
    bi sitede şilayet okudum, aynı şeyi ben de yaşadım... sanırım herkese aynı bahaneyi uyduruyorlar.
    http://www.sikayetvar.com/sikayet/no/546527/g/HONDA+Ankara+Efe+Servisi+Islem+Suresi+Uzunlugu

hep yazılıyor çiziliyor ama efe düzelmiyor... bence Honda Türkiye bi el atması lazım buna...

Alıntıları Göster
    Bakım yaptırmıştım memnundum taaki gerçekten hatırlamıyorum ama bir sorunum vardı onu düzelttim dediler düzelmemişti.

• Efe Honda'mı sakın arkadaşım. 0 araç satışı için kapora alırlar kendi hatalarından dolayı aracı alamazsın kaporanıda iade etmezler. Bu bayi 400-500 tl değerindedir. Bunla bitmiyor arkadaşım aracının ön ve arka kapısını boyattırdı. Servisten aldığında ön kapı ile arka kapı farklı renk çıktı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MW1683934

Efe Honda'mı sakın arkadaşım. 0 araç satışı için kapora alırlar kendi hatalarından dolayı aracı alamazsın kaporanıda iade etmezler. Bu bayi 400-500 tl değerindedir. Bunla bitmiyor arkadaşım aracının ön ve arka kapısını boyattırdı. Servisten aldığında ön kapı ile arka kapı farklı renk çıktı..
    Çok olumsuzluk duydum haklarında, ama sonuçta aracı beğenirsen noter satış sözleşmesine sana araç ile ilgili söylediklerinide yazdır, " 2 parça boya, 113.234 km" gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtnplt

Çok olumsuzluk duydum haklarında, ama sonuçta aracı beğenirsen noter satış sözleşmesine sana araç ile ilgili söylediklerinide yazdır, " 2 parça boya, 113.234 km" gibi

Alıntıları Göster
    bende efe den araç aldım banada şanzımanı bozuk araç sattılar
    TAVSİYE ETMİYORUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: guvenmat

TAVSİYE ETMİYORUM

Ayrıca 5 parça boyalı dediler
    boya dedikleri çamurluk ve kapı değişmiş
    hakkımı helal etmiyorum 2. Elde Çalışanlara ve Sahiplerine
    KESİNLİKLE EFE2.ELDEN ARAÇ ALMAYIN
    ALACAKSANIZ İYİ BİR EXPERTİZE BAKTIRIN
    TABİ ARACI EKSPERTİZE GÖTÜRMENİZE İZİN VERİRLERSE
  • quote:

quote:

TAVSİYE ETMİYORUM

Ayrıca 5 parça boyalı dediler
    boya dedikleri çamurluk ve kapı değişmiş
    hakkımı helal etmiyorum 2. Elde Çalışanlara ve Sahiplerine
    KESİNLİKLE EFE2.ELDEN ARAÇ ALMAYIN
    ALACAKSANIZ İYİ BİR EXPERTİZE BAKTIRIN
    TABİ ARACI EKSPERTİZE GÖTÜRMENİZE İZİN VERİRLERSE

Alıntıları Göster
    aman uzak durun efe den
    bunlar pert arabayı sıfır diye yutturur insan

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.