Şimdi Ara

Ege Üni kazananlar yurdu naptı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
3.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öğrenci köyü 100 kişi alıyormuş KYK çıkma olasılığı düşük özel yurtlar 1000 tl aylık eli yüzü düzgün olan napicaz

• Up
  • osmaniye ?
  • forumun orda ikeanin hemen arkasi yeni hemşirelik fakültesinin önünde bir yurt açilmiş şahane . fiyatini bilmiyorum ama kendisi efsane konum , bina , aşşagidaki cimenlerin güzelligine kadar . bakmani öneririm
  • izmirindağları kullanıcısına yanıt
    İsmini biliyomusun? arayıp konuşalım izmirde değilim.Bide bornovada erkek kyk var mı
  • okadar17 O kullanıcısına yanıt
    var mevlana mahallesine yakın . mazhar zorlunun 100 m ilerisinde . erkek kyk da aşırı güzel . dün önünden gectim bende bornovada oturuyorum . şöyle bi bahçesine vs baktim yeşillik , basket futbol sahasi falan vardi (bunlar yanda okul varsa vs ait olabilir ordaki tüm okulların halisahasi var ) . ama bina olarakta çok güzeldi balkon vs . ismini bilmiyorum birazdan öğrenirim
  • birazdana kalmadi direkt buldumhttp://www.egeyurt.net/
    500 kişilik işte o yüzden çıkması zor.. Adamlar kız erkeği ayırcaz diye inciraltına göndermiş 2500lik yurdu işin yoksa 50dk yol çek
    Bu üninin yurdu. yıllık min 15milyar fiyat biçiyolar aylık 1,500fln veremez memur biri :)
    çekilmez o yol
  • Kyk çıkarsa nereye çıkarsa çıksın kal bence. Bornovada gerçekten çok pahalı yurt fiyatları ve erkek yurdu sayısıda çok az. Heryer kız öğrenci yurdu dolu. Ben çiğli kyk'da kalıyorum, her gün yaklaşık 40-45 dk yol çekiyorum ama bence değiyor. Bornovada özel bir yurda ayda 1000 lira vermektense, kyk'ya 200 verip yol çekmeye değer.
  • kasova kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle de sabah 8.30 da ders başlıyor 7.30 dab once binmek gerek 6 da mı kalkicaz her gün Bornova'daki çıkarsa cok iyi ama ozeller cok pahalı memur cocuguyuz
  • gaffola69 kullanıcısına yanıt
    Evet
  • Öğrenci köyü ocaka çıakrr o zamana kyk olurda öğrenci köyüde kazık. 450 kirası en az min 150200de yemeğe gider çünkü yemek yok yani oluyo yine 600 700
    E en ucuzu bu KYK cok uzak yemeksiz 470 yine cok iyi öbürleri 1000 diyolar
  • senelikse ucuz digerleri ortalama 800 alıyor aylık ve bu dedigim gibi baya lüks gibi duruyor
  • Aklım almıyor bir üniversite nasıl kendi öğrencisine barınma imkanı sağlayamaz. Ben Bilkent'te okuyorum. Yurtlar kampüsün içinde bölümüme 5 dk yürüyerek gidiyorum. Yıllık 3610 lira veriyorum 4 kişiliğe.
  • Kyk çıkmazsa kucukparkta yatarim sorun değil
    Kardeş ne seneliği aylık bin tl yemeksiz 4 kişiligi o attığın yurdun
  • 10 bin senelik özel yazardım daha mantıklı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.