Şimdi Ara

Ege Üniversitesi E-kayıt Yapanlar Bakabilirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ege üniversitesine e-devlet üzerinde kayıt yaptım kaydım tamamlandı.Fakat E-devlet üzerinde üniversite duyurusu bölümünde "...Tüm öğrencilerin önkayıt yaptırmaları zorunludur....."ibaresinin bulunduğu bir paragraf gördüm.Üni sitesi üzerinden ön kayıta giriş yaptım. ve sözleşme kısmında böyle bir yazı gördüm.

İlk kayıttan sonra nüfus, ikamet vb. bilgilerinizle ilgili değişiklikleri, değişikliği gösterir belgelerle (adres değişikliğinde yeni ikametgah belgesi, evlilik dolayısıyla bilgi değişikliğinde evlilik cüzdanı ve yeni nüfus cüzdanı, mahkeme kararıyla olan nüfus bilgisi değişikliklerinde mahkeme kararının onaylı örneği ve yeni nüfus cüzdanı vb.) birlikte en geç bir hafta içinde Ege Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı ve Fakülte Dekanlığı/Yüksekokul Müdürlüğü Öğrenci İşleri Büroları’na yazılı olarak müracaat ederek bilgilerinizi güncellemeniz gerekmektedir. Güncelleme işlemi yapmamanızdan doğabilecek maddi ve manevi zararlar/sakıncalardan dolayı sorumluluk kendinize ait olacaktır. Mezuniyet tarihi sonrası olan değişiklikler ise Üniversitemizce işleme alınamamaktadır.

Edevlet kaydımı başarıyla gerçeklektirdim.buna ilaveten ön kayıt yaptırmam gerekiyormu?

• Epranzer96 kullanıcısına yanıt
    ege öğrenci işlerine gir ön kayıt yap de sözleşmeyi onayla.Anketi yap.Ön kayıt yapman gerekli
  • kanunsuz5 K kullanıcısına yanıt
    hm.. yorum için saol.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.