Şimdi Ara

EGREAT EG-M34A cihazını egreattr' den almadıysanız yardım yok!!!??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
4.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eztech

ürün deveyükü sitesine iade edilmiş ve tarafıma sıfır açılmamış kutu gönderilmiştir.

geçmiş olsun ,sorunu çözdüğüne sevindim
  • quote:

ürün deveyükü sitesine iade edilmiş ve tarafıma sıfır açılmamış kutu gönderilmiştir.

geçmiş olsun dostum.güle güle kullan.
  • teşekkür ederim sayın Bumin Kağan ve sayon aziz0571.

sorun çözüldü ama şimdi ise bazı sorularım oluştu.

aşağıdaki topikte sıraladım sorularımı.

bakabilirseniz sevinirim arkadaşlar.

http://resim.donanimhaber.com/m_33020136/mpage_3/key_/tm.htm
  • bence burada bir kaşık suda fırtına koparılmış ..
    sebepsiz ve gereksiz ..
  • quote:

teşekkür ederim sayın Bumin Kağan ve sayon aziz0571.

sorun çözüldü ama şimdi ise bazı sorularım oluştu.

aşağıdaki topikte sıraladım sorularımı.

bakabilirseniz sevinirim arkadaşlar.

http://resim.donanimhaber.com/m_33020136/mpage_3/key_/tm.htm

rica ederim sayın eztech, ben henüz medya player alamadım ve çok teknik detay bilmediğim için o sorularına bir yorum yapamayacağım, lcd yi aldık 1080p ler de yavaş yavaş artıyor elimde 2tb hdd var tek eksik medya oynatıcı

• almayın bu cihazı arkadaşlar electroworld den aldım 4kere arızalı çıktı değiştim hala memnun değilim nalet olsun bu arada kullanıcılarda memnunmuş gibi yapıyorlar aynı durum arkadaşımdada var demekki tek değilim 2 daka beklenirmi yav film izlemek için
  • cihazın arızası neydi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayee

almayın bu cihazı arkadaşlar electroworld den aldım 4kere arızalı çıktı değiştim hala memnun değilim nalet olsun bu arada kullanıcılarda memnunmuş gibi yapıyorlar aynı durum arkadaşımdada var demekki tek değilim 2 daka beklenirmi yav film izlemek için

bu forumda ve tf da yüzlerce kullanıcı var bende dahil çok memnunuz.arızalı olsa bende gelip burda yazmazmıyım tabiki yazarım.494 tl vermişim cihaz arızalı olsa niye burda memnunum yazayımki mantık dışı değilmi.ha inanmıyorsan gel evime bir çayımı iç birkaç filimde izleriz.o zaman kararı kendin verirsin.
  • Yazdım işte sorun vardı yazdım burası donanımın sorun ve yardımının paylaşıldığı biryer durumumu izah ettim tabi almayın demek yanlıştı şöyle diyelim ozaman sorunlu bir ürün :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayee -- 4 Ocak 2010; 11:12:55 >
  • aldığımız ürün en iyisi kötü olsada eniyisi deriz çünkü aldıkya rezil olmak var işin içinde yediremeyiz bal gibi sorunlu ürün ne nalet birşeyse dvd filimlerde sorunlu açıyor almayın demekle yanlış demiştim ben dimi vazgeçtim kesinlikle almayın.Ahada dedim sorun yaşıyorum yazıyorum ne güzel işte insanlar bilsin başkalarıda yaşarsa onlarda yazssın iyi düşünenlerde yazssın alla alla ben beğenmedim kolay gelsin.
  • yahu biz sorunsuz koç gibi alet koşun alın demedik ki cihazın dvd yazılımı sorunlu her dvdyi oynatmıyor dedik filmlerde takılma sorunların varsa hepsinin çözümü var forumda forumlar bilgi paylaşmak içindir demişsin ama almayından başka hiçbir şey yazmıyorsun ne sorunu yaşadın da şu sorun var yardım edin dedin de etmedik
  • dvd doğru düzgün izlenmiyor-açılış çooooook bekliyor ileri geri alma sorunlu ileri alabilmeyi başarabilirsek bu defa 2-4-8 kademeleri yetersiz kablo bulamıyoruz evde bi oturup ağız tadıyla bişey izletmedi nalet makine du adam akıllı başına oturamadık her defasında sinir etti kapadık kapamasak daha ne sıkıntılarıyla karşılaşacaz.aslında hata bende sadece niye burda yazıyorumki heryerde belirtiim dimi almasınlar sevap olur. alaca olanlara. Ha bu arada fotoğraf makinemde çektiğim Hd videolarıda sorunlu oynatıyor. Mavi ekran bi türlü bitmek bilmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayee -- 21 Ocak 2010; 20:31:55 >
  • almak isteyen varsa daha kullanışlı bi modelle farkı neyse farketmez (mantıklı bi fark piyasa ederi neyse) takas olabilir
  • ayee, Derdini söylemeyen derman bulamaz demişler ama senin yazdıkların sadece "Sorun Var!" tamam sorun var oynatmıyor video fln da hangi formatta okutmaya çalışıyorsun onuda yazsaydın mesela bir zahmet. dvd iso okumadan bahsetmiyorsun sanırım harici dvd-rom okuma ile ilgili birşey diyemeyeceğim ama .iso olan dvd'leri bende sorunsuz okuyor kastettiğin gibi ileri geri sarma vs. ile de sorun yok.

Kendi adıma çok açıkça diyebilirim ki; cihazın geç açılıyor olmasının harici hiçbir sorun yok. Bunun da sebebi yüklediği nmt uygulamaları vs. diye tahmin ediyorum.
  • usb bellekten tut harici hdd ye hangisini bağlarsam bağlıyayım geç açıyor dvd yi hddy kopyaladam birçok kerede denedim farklı dvd ler ama aynı değişen birşey yok ileri sarma olayına gelince izlrkenileri sardığımda başa dönüyor yada stop yapıyor
  • quote:

usb bellekten tut harici hdd ye hangisini bağlarsam bağlıyayım geç açıyor dvd yi hddy kopyaladam birçok kerede denedim farklı dvd ler ama aynı değişen birşey yok ileri sarma olayına gelince izlrkenileri sardığımda başa dönüyor yada stop yapıyor

Arkadaşım fikirlerini yazmışsın fakat fazla abartmışsın. Bana görede M34 çok güzel bir üründür. Fiyatına göre yaptıgı işler baya fazla. Ben M34 ü baya begendim herkesede tavsiye ederim. :)
  • Uzun uzun yazalım ama daha fazla konu dışı olmasın tam olarak neyi ne olarak yaptığını normal egreat'in topicine yazarsan bir şekilde yardımcı olmaya çalışır insanlar. Ama anladığım kadarıyla sende bir menuniyetsizlik olmuş bir şekilde, o yüzden bence bir media player ile değiştirmen daha hayırlı olabilir.
  • ne abartması canım uzay mekiği elektroniği almadıkki ev elektroniği aldık rahat kullanım amacıyla bu kadar sorun olurmu zırt pırt
  • quote:

dvd doğru düzgün izlenmiyor-açılış çooooook bekliyor ileri geri alma sorunlu ileri alabilmeyi başarabilirsek bu defa 2-4-8 kademeleri yetersiz kablo bulamıyoruz evde bi oturup ağız tadıyla bişey izletmedi nalet makine du adam akıllı başına oturamadık her defasında sinir etti kapadık kapamasak daha ne sıkıntılarıyla karşılaşacaz.aslında hata bende sadece niye burda yazıyorumki heryerde belirtiim dimi almasınlar sevap olur. alaca olanlara. Ha bu arada fotoğraf makinemde çektiğim Hd videolarıda sorunlu oynatıyor. Mavi ekran bi türlü bitmek bilmiyor

8635 chiplerin hepsinin açılışı bu civardadır 90 sn. yani m34ün sorunu değil sadece ya WD2.gen yahut c200 alacaksın realteklilerin açılışı da kısa ama renk doygunlukları biraz zayıf onların da

dvd oynatımı için nmt alınmaz dvd player alacaksın ama bu bahsettiğin sorunlar mkvde ise o zaman iki dakika durmak lazım hdd'i ext 3 formatlayarak dene herkes bu sorunu böyle aştı takılmadan tıkır tıkır oynatıyor ileri sarmak da sorunlu filan değil herkes kullanıyor

kablo bulamıyoruz ile kastın sata esata kablo ise sancak getirdi ücretsiz dağıtıyor p.m. göndermen yeterli

muhtemelen cihazın arızalı bunlar m34 sorunları değil senin makinende bir şey var

belki muhtemelen adaptörün sorunlu da olabilir adaptörü değiştirip bir dene muhtemelen tüm sorunların çözülecek

• quote:

Orijinalden alıntı: sadays

quote:

dvd doğru düzgün izlenmiyor-açılış çooooook bekliyor ileri geri alma sorunlu ileri alabilmeyi başarabilirsek bu defa 2-4-8 kademeleri yetersiz kablo bulamıyoruz evde bi oturup ağız tadıyla bişey izletmedi nalet makine du adam akıllı başına oturamadık her defasında sinir etti kapadık kapamasak daha ne sıkıntılarıyla karşılaşacaz.aslında hata bende sadece niye burda yazıyorumki heryerde belirtiim dimi almasınlar sevap olur. alaca olanlara. Ha bu arada fotoğraf makinemde çektiğim Hd videolarıda sorunlu oynatıyor. Mavi ekran bi türlü bitmek bilmiyor

8635 chiplerin hepsinin açılışı bu civardadır 90 sn. yani m34ün sorunu değil sadece ya WD2.gen yahut c200 alacaksın realteklilerin açılışı da kısa ama renk doygunlukları biraz zayıf onların da

dvd oynatımı için nmt alınmaz dvd player alacaksın ama bu bahsettiğin sorunlar mkvde ise o zaman iki dakika durmak lazım hdd'i ext 3 formatlayarak dene herkes bu sorunu böyle aştı takılmadan tıkır tıkır oynatıyor ileri sarmak da sorunlu filan değil herkes kullanıyor

kablo bulamıyoruz ile kastın sata esata kablo ise sancak getirdi ücretsiz dağıtıyor p.m. göndermen yeterli

muhtemelen cihazın arızalı bunlar m34 sorunları değil senin makinende bir şey var

belki muhtemelen adaptörün sorunlu da olabilir adaptörü değiştirip bir dene muhtemelen tüm sorunların çözülecek

sadays bilgin için teşekkür ederim ama bu cihazı dört kere değiştirdim ciddiyim taa izmitten bostancının oradaki elektroworlde dört (4) DÖRT kere götürdüm değiştiler inceleyip geri aldılar bıktırdı beni kısacası .Bu konuda şansımyok belkide :((

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.