Şimdi Ara

Egreat U1 & Egreat U8 & Egreat R200S Pro ( ** En iyi Fiyat ** ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
5
Favori
13.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sakalak

4k içerik ve medyalara tam destek veren bir cihaz çıkmadıkça popcorn a-200 kullanmaya devam.

http://www.geekbuying.com/item/M8-Android-TV-BOX-Amlogic-S802-2G-8G-XBMC-USB-2-0-Android-4-3-Android-4-4-KitKat-OS-Black-324690.html alsana 4k destekli cihaz.

• Merhaba, n11 aracılığı ile R200S Pro cihazı sizden aldım. Ancak daha önce hiç bu tarz cihaz kullanmadım, yapılandırma için bana yardımcı olabilecek biri var mı ? Veya bunun prosedür haline getirildiği bir konu bir pdf var mı? Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sancak Bilgisayar

Video adı ile altyazı dosya adını kısaltın.

Film.iso
    Film.srt

Gibi.

bahsettiğiniz şekilde yaptım ve cihaz altyazıyı gördü
    filmin ismi = Thor.iso
    altyazı = Thor.srt
    olunca görüyor
    teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

quote:

Orijinalden alıntı: sakalak

4k içerik ve medyalara tam destek veren bir cihaz çıkmadıkça popcorn a-200 kullanmaya devam.

http://www.geekbuying.com/item/M8-Android-TV-BOX-Amlogic-S802-2G-8G-XBMC-USB-2-0-Android-4-3-Android-4-4-KitKat-OS-Black-324690.html alsana 4k destekli cihaz.

linkini verdiğin cihazın özelliklerini keşke okusaydın kardeş

High Difinition video output SD/HD max.1920x1080 pixel

Support Decoder format HD MPEG1/2/4,H.264, HD AVC/VC-1,RM/RMVB,Xvid/DivX3/4/5/6 ,RealVideo8/9/10

HDMI 1.4 up to 4K2K

• Artık canıma tak dedi, yok abi TV Box ve 3D player birlikte adam gibi sunulmadığı sürece yeni bir media player almak çok saçma. Haa sunan yok mu var ama ona o parayı vereceğime gider Laptop alır sorunu kökten çözerim daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stat -- 27 Şubat 2014; 15:43:17 >
  • Merhaba,

Egreat U8 aldım, fakat 3D filmlerde sorun yaşıyorum, öncelikle ISO değil Half SBS mkv izlemeye çalışıyorum, farklı programlar denedim ama hiçbir şekilde aynı anda altyazı, ses ve 3D görüntü almayı başaramadım.

Ya DTS ses duyulmuyor (MX Player), ya da altyazı (BS Player) okunmuyor, bu arada cihazın içerisinden 3D yapamıyorum, TV deki 3D özelliğini aktif ediyorum ama görüntü garip ve altyazı okunmaz oluyor,
    altyazıyı srt de yapsam, sub/idx te yapsam bir sonuç elde edemedim.

Hangi app i kullanmam lazım ? Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • Egreat R200S Pro cihazı android tv gibi internete bağlanabiliyor mu? Yani kafamıza göre internette istediğimiz sayfalara erişebiliyor muyuz?undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mufaner -- 7 Mart 2014; 10:58:45 >
  • Konu başlığına Egreat U1 linki eklenmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.T.Çetesi

Egreat R200S Pro cihazı android tv gibi internete bağlanabiliyor mu? Yani kafamıza göre internette istediğimiz sayfalara erişebiliyor muyuz?undefined

Hayır , Egreat U1 veya Egreat U8 i tercih etmelisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sancak Bilgisayar

quote:

Orijinalden alıntı: K.T.Çetesi

Egreat R200S Pro cihazı android tv gibi internete bağlanabiliyor mu? Yani kafamıza göre internette istediğimiz sayfalara erişebiliyor muyuz?undefined

Hayır , Egreat U1 veya Egreat U8 i tercih etmelisiniz.

Peki hocam hem internette rahatça gezinebileceğim hem de 3d olan bir cihaz yok mu?
  • Bu işi sıkıntısız ve tam anlamıyla yapabilecek bir cihaz şuan için elimizde yok.
  • arkadaşlar benim bir sorum bu konuda yeniyim beni maruz görün:)
    şimdi egreat r200 s cihazı alırsak 3d olmayan televizyona bağlayınca 3d oluyormu bunu merak ediyorum teşekkürler.
  • barudi18 B kullanıcısına yanıt
    olmaz tv ninde 3d özelliği olması lazım
  • Perşembe günü Sancak Bilgisayardan Gittigidiyor üzerinden R200S model makineyi aldım.

Elden aldım hemde test ettiler orada. Bugün evde kurma bakma şansım oldu. Makina sıkıntısız çalışıyor. 3D süper oynatıyor.

Gel gelelim evin içinde ki Wi-Fi yi görmüyor. arasında 1 duvar var. Onu geçtim yan binada ki hatta 75-80 metre uzaktaki Belediye'ye ait interneti görüyor bizim yan odada ki neti görmüyor. Kafayı yiycem. Nerde yanlış yapıyorum acaba? Akşam saati olduğundan şuan kapalılar belki buradan çözüm bulabilirim.
  • N bandı olmasın Modem?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gidakontrol

N bandı olmasın Modem?

o nedek anlamadım
  • http://tr.m.wikipedia.org/wiki/Wi-Fi
    Cihaz N destekli değil ve Modem N ise ondan olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Necati bey xbmc modlu yazilim hala test asamasindami iki haftadan çok oldu artik bi link atin lütfen ve nazil kuacagimiza dair bir görüntü veya aciklama egreat u8 için konuşuyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu cihazin herhangi bir yazilim destegi yok adamlar cevap bile yazmiyor artik cihazi aldigima pismanim cok yavas beklentimin cok altinda birde cihazin orjinal oldugu konusunda suphelerim var satamadilar sattiklarina destek yok elinde kalanlari da almayin sakin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Egreat EG-R2A kullandım. Bir daha asla bulaşmam bu markaya

1. Torrent indirebilmek için yapmadığımız maymunluk kalmadı,
    2. Masaüstü pc den cihaza erişim çok problemli. Oluşturduğunuz link sürekli kayboluyor.
    3. Cihazı ağınızda her zaman bulamıyorsunuz,
    4. Büyük dosyalar indirirken saçmalıyor. İndirdiğini söylediği dosyalarda hatalar oluşuyor.
    5. Elektrik anlık bile kesilip geri gelse bütün ayarlar uçuyor,
    6. Kasada kullanılan fan kısa süre sonra iğrenç bir uğultu yapmaya başlıyor. O boyutlarda kaliteli fan bulamıyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.