Şimdi Ara

Egreat U1 & Egreat U8 & Egreat R200S Pro ( ** En iyi Fiyat ** ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
5
Favori
13.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla siz veya bir başkası daha iyi fiyatla bu ürünleri getirip satabiliyorsa oradan da alırız

Alibaba daki ne olduğu belirsiz fiyatlarla burdaki fiyatları bir tutmaya başlarsanız , fırsatlar bölümünü komple kapatmak gerekiyor.

Ayrıca bu bölüm bildiğim kadarı ile ülkemizdeki gerçek fiyatlar ve satıcılar ile ilgilidir.

Yoksa bende fırsat olarak , kazakistanda mazot 1tl diye ilan açabilirim

Gerçi bizde de bir zamanlar mazot 1tl olacak diyen vardı ama daha sonra hikaye oldu gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

Hala bu cihazlara bu kadar para veren var mı

Kralına 100 tl den fazla verilmez sanki tv satıyor ...

Yener bey siz ne onerirsiniz acaba, xbmc den film izlemek için 100 TL Ye neyi alabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RK3188 baz alındı,

Bu üreticiler,RK3066'da kullandıkları Mali400'leri halen RK3188'de kullanıyorlar ve yaklaşık bir senedir de piyasaya bulunuyor, yeni gibi yutturmaya çalışıyorlar, yeter gına geldi acaba bu firmalar müşteri isteklerini değerlendirmeye almıyorlar mı, ne üretirsek onumu alırlar mantığı güdüyorlar.

http://www.rock-chips.com/a/en/products/RK31_Series/2013/0808/314.html

Adamlar halen 3188 çipi Mali 450 ye bile güncellememişler, halen üzerinde GPU Mali400 görünüyor..

Not: Egreat Mali 450li günleri de görürsek fiyat değerlendirmesi sonrası olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ömerçip1 -- 2 Şubat 2014; 18:53:50 >

• arkadaşlar Egreat R200S Pro kaç tb hdd görebiliyor şu anda depolama için kullandığım 3tb wd hdd yi kullanabilirmiyim .
    kendi sitelerindede araştırdım 3.5 kullanılabiliyor gibi çok açıklama var ama büyüklük kaç tb ye kadar bahsedilmemiş bilen yada kullanan arkadaş varsa fikir verebilirse sevinirim teşekkür ederim.....
  • Sonunda Mali 450 barındıran cihaz buldum, umarım diğer cihazlarda da görürüz.

1. AML8726-M8 Quad Core Cortex A9 2.0 GHz
    2. Mali-450 8 Core GPU
    3. Android 4.3
    4. Suporrt 4K2K

http://sztomato.en.alibaba.com/product/1596598450-220800419/Android_Smart_TV_Box_Mini_PC_AML8726_M8_Quad_Core_CortexA9_2_0GHz_Mali_450_8_Core_GPU_Google_Android_4_3_4K2K_XBMC.html

Not: Hocam (Sancak Bilgisayar) geçmiş olsun umarım foruma en kısa zamanda dönersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ömerçip1 -- 2 Şubat 2014; 22:01:20 >

• kırılmış ps3 almak daha mantıklı geliyor bana, showtime player ın çalıştıramadığı nane yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömerçip1

Sonunda Mali 450 barındıran cihaz buldum, umarım diğer cihazlarda da görürüz.

1. AML8726-M8 Quad Core Cortex A9 2.0 GHz
    2. Mali-450 8 Core GPU
    3. Android 4.3
    4. Suporrt 4K2K

http://sztomato.en.alibaba.com/product/1596598450-220800419/Android_Smart_TV_Box_Mini_PC_AML8726_M8_Quad_Core_CortexA9_2_0GHz_Mali_450_8_Core_GPU_Google_Android_4_3_4K2K_XBMC.html

Not: Hocam (Sancak Bilgisayar) geçmiş olsun umarım foruma en kısa zamanda dönersiniz.

güzel ürün ama fiyat göremedim. siz fiyat aldınız mı ne kadar bu alet

• arkadaşlar bu cihazla tam olarak ne işe yarıyor tam anlayamadım?biri aydınlatabilir mi? özelliklerini inceledim ama çok karışık geldi.kaldığım yurtta, lcd ve kablosuz internetim var. lcd v ile flash bellekten film izliyorum. bu cihazı alırsam ekstra bana ne verebilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tadanyz

kırılmış ps3 almak daha mantıklı geliyor bana, showtime player ın çalıştıramadığı nane yok

Keşke öyle olsaydı. Son bir kaç ayı bilmem ama ben kullanırken henüz cell i kıramamışlardı. Yüksek bitrate li filmler kasılıp kalıyordu (1080p vs)Ayrıca altyazılarda sıkıntı. Egreat kötü cihaz değil . Ben R6aii kullanıyorum , memnunum. Şimdi R6s var daha iyidir.

Ama dediğim gibi fiyatı iyi değerlendirin derim.
  • Aliexpress beni gananti destek gibi konularda düşündürüyor... Bu arada sancak neden ceza aldı bilmiyorum ama...cumartesi öğlen verdiğim siparişi cumartesi kargoya vererek maça 3-0 önde başladı Kargo bilgilerine göre bugün elimde olacak en kısa sürede yorumlarımı ekleyeceğim...
  • Sancak Bilgisayar fiyat/performanslı Egreat Mali 450 GPU'lu Android TV Box getirmedikçe alış yapmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ömerçip1 -- 3 Şubat 2014; 11:57:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumland

arkadaşlar bu cihazla tam olarak ne işe yarıyor tam anlayamadım?biri aydınlatabilir mi? özelliklerini inceledim ama çok karışık geldi.kaldığım yurtta, lcd ve kablosuz internetim var. lcd v ile flash bellekten film izliyorum. bu cihazı alırsam ekstra bana ne verebilir?

Android TV Box ile, söylediklerine ek olarak Android telefonundaki tüm özellikleri televizyon üzerinde yapmak. televizyonu akıllı hale getirmek (sim kart üzerinden telefon görüşmesi hariç)
  • ömerçip1 kullanıcısına yanıt
    tesekkurler o zaman pek işime yaramaz.fakat torent ve online dizi ve film izleme konusunda destek ve kolaylık sağlıyorsa alabilirim.
  • @Sancak Bilgisayar :
    Hizli teslimat ve kaliteli urun icin tesekkur ederim.
  • Birsey soraagim, r200s'in arkasindaki USB girisleri su sekilde;
    USB 2.0 HOST, USB 3.0 HOST ve USB 3.0 PC.

Hostlar sanirim direk usb disk takilabilecegi gibi, coklayici da takilabilmesi icin.

Peki USB_PC ne ola ki?

Ve de, cihazin icine HDD taktim, bu hdd'ye network haricinde ulasilabilir mi?
    Yani icindeki HDD'ye PC den nasil dosya atarim cikartmadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuilderX

Birsey soraagim, r200s'in arkasindaki USB girisleri su sekilde;
    USB 2.0 HOST, USB 3.0 HOST ve USB 3.0 PC.

Hostlar sanirim direk usb disk takilabilecegi gibi, coklayici da takilabilmesi icin.

Peki USB_PC ne ola ki?

Ve de, cihazin icine HDD taktim, bu hdd'ye network haricinde ulasilabilir mi?
    Yani icindeki HDD'ye PC den nasil dosya atarim cikartmadan.

merhabalar...
    cihaza kaç tb disc taktınız acaba onu merak ettim kaç tb ye kadar takılabiliyor onuda sormuştum ama üstteki mesajımda kimse cevap vermedi sanırım kullanan yok..
    cevaplayabilirseniz sevinirim...
  • baycocophoenix kullanıcısına yanıt
    Ben 2TB taktim, sorun yok.
    Ama tahmin ve tecrubem, 3TB ye kadar sorun cikmayacagini soyluyor.

Samsung televizyonum bile 3TB'yi destekliyor cunku.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuilderX

Ben 2TB taktim, sorun yok.
    Ama tahmin ve tecrubem, 3TB ye kadar sorun cikmayacagini soyluyor.

Samsung televizyonum bile 3TB'yi destekliyor cunku.

verdiğiniz cevap için teşekkür ederim
    wd 3tb hdd elimde mevcut ayrıca sancak bilgisayardanda 3tb yi destekleyebildiği onayı gelirse sanırım bu cihazı alacağım sağolun...
  • Görüntüsünü gözünüzle görmeden android media oynatıcı cihaz almamanızı tavsiye ederim.
  • bu cıhaz nasıl arkadaslar torrent destegı flanda var 2 cekırdeklı kasma vs yaparmı

guncelleme vs sorun yaratırmı daha sonraa

Dark Mini Mania 3D Bluray ISO Wifi Full HD 1080p MKV/H.264/7.1 DTS/Dolby SES/İnternet Media Player (DKMPMINI3D)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.