Şimdi Ara

Egreat U1 & Egreat U8 & Egreat R200S Pro ( ** En iyi Fiyat ** ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
5
Favori
13.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

bu cıhaz nasıl arkadaslar torrent destegı flanda var 2 cekırdeklı kasma vs yaparmı

guncelleme vs sorun yaratırmı daha sonraa

Dark Mini Mania 3D Bluray ISO Wifi Full HD 1080p MKV/H.264/7.1 DTS/Dolby SES/İnternet Media Player (DKMPMINI3D)

Bahsettiğiniz cihaz bir medya oynatıcıdır ve android tv box değildir.

Egreat R6S Plus 'ın muadilidir, ilgili cihaz cihaz ile online dizi vs.. izliyemez , internette sörf yapamaz ve google play store dan uygulama indiremezsiniz.
    Ayrıca Flash desteği de yoktur.

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/egreat-r6s-plus-gercek-3d-medya-oynatici-102857032

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sancak Bilgisayar -- 11 Şubat 2014; 18:04:36 >

• Merhaba bir kaç sorum olacak ;

1-Google playden rahatlıkla uygulama indirip kullanabiliyormuyuz ?
    2-Benim taktığım 2.5" Harici hddmi tanıyacakmı ?
    3-Evimde normal kullandığım kablosuz Mouse'umu tanıyacakmı ?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

Merhaba bir kaç sorum olacak ;

1-Google playden rahatlıkla uygulama indirip kullanabiliyormuyuz ?
    2-Benim taktığım 2.5" Harici hddmi tanıyacakmı ?
    3-Evimde normal kullandığım kablosuz Mouse'umu tanıyacakmı ?

Teşekkürler

1) Evet
    2) Evet
    3) Evet
  • Ayrıca Egreat U8 için XBMC modlu ve Rootlu bir yazılım çıktı.
    Bu yazılımın esprisi , XMBC olayı çok daha başarılı.

Ayrıntılı Bilgi :http://extrabuy.wordpress.com/2014/02/10/egreat-u8-quad-core-rk3188-installing-xbmc-android-tv-box/
  • Android tv Ip tv media oynatici aynı zamanda uydu alıcısı vede 4 tb disk taniyabilcek (dahili disk yuvası tercihimdir) nasıl bir cihaz onerebilirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom058 -- 18 Şubat 2014; 14:40:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sitenizdeki (www.h d t e c h .com.tr/) xkey için mesaj atmıştım ama dönen olmadı. Sitenize bakmıyorsunuz herhalde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sancak Bilgisayar

4K için henüz erken.
    Ayrıca Popcorn A110 u 5 senedir hala kullanıyorsanız demek ki çöp değilmiş.
    Çöp olsaydı 1-2 sene sonra patlardı.

A110'a astronomik rakam ödeyenlerdenim ben de.

Maalesef çok sık kullanmasam da cihaz bozuldu. Garanti bitti. Firmanızın teknik desteğini aradım. Tarafıma; "10 yıl parça garantisi hikaye atın çöpe" denildi. Cihazı yaptıracak yer bulamıyorum. 50-80 tl gibi bir tamir parasını da gözden çıkarmıştım oysa. Cihaz loading ekranında takılıp kalıyor. Ve maalesef Türkiye distribütörü çöpe atın diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goday

Sitenizdeki (www.h d t e c h .com.tr/) xkey için mesaj atmıştım ama dönen olmadı. Sitenize bakmıyorsunuz herhalde?

Yan tarafımızdaki bina yıkıldığı için 4-5 gün telefon ve internetimiz çalışmadı.
    Bu yüzden mailler biriktiği için gözden kaçırmış olabiliriz.
    Xkey satışı & stokları bitti ve devamı olmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitecrow1

quote:

Orijinalden alıntı: Sancak Bilgisayar

4K için henüz erken.
    Ayrıca Popcorn A110 u 5 senedir hala kullanıyorsanız demek ki çöp değilmiş.
    Çöp olsaydı 1-2 sene sonra patlardı.

A110'a astronomik rakam ödeyenlerdenim ben de.

Maalesef çok sık kullanmasam da cihaz bozuldu. Garanti bitti. Firmanızın teknik desteğini aradım. Tarafıma; "10 yıl parça garantisi hikaye atın çöpe" denildi. Cihazı yaptıracak yer bulamıyorum. 50-80 tl gibi bir tamir parasını da gözden çıkarmıştım oysa. Cihaz loading ekranında takılıp kalıyor. Ve maalesef Türkiye distribütörü çöpe atın diyor.

Popcorn ürünlerin ithalini bırakmamız sebeplerinden biri de 100$ lik ürüne 100$ tamir ücreti almaları.
    Dolayısıyla elinizdeki ürüne ürün bedelinden çok daha fazla tamir ücreti ödeyip tamir ettirebilirsiniz.
    Veya 100$ kart ücreti ile netice alabilirsiniz ancak dediğim gibi ikisi de pek mantıklı değil.
    Size özelden de cevap verdim , elimizde Egreat M34A var ve içinde Popcorn A110 yazılımı yüklü.
    Bu ürünü size makul bir fiyata verebiliriz.
    Düşünürseniz , özelden cevap verirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tadanyz

kırılmış ps3 almak daha mantıklı geliyor bana, showtime player ın çalıştıramadığı nane yok

ntfs den direk film oynatamıyorsunuz. ps3 hdd sine kopyalayıp o şekilde oynatmak gerekiyor. sırf tekrar tekrar kopyalamak uğraştırdığı için alsam mı diye düşünüyorum.
  • Android tv box ta optic ses çıkışı göremedim. Yok mudur?

@Sancak Bilgisayar
  • quote:

Orijinalden alıntı: atalay3650

Android tv box ta optic ses çıkışı göremedim. Yok mudur?

@Sancak Bilgisayar

optic yok ama AV-Out var ve kutu içeriğinde AV-Kablo var.
    Dolayısı ile hem HDMI hem de koaksiyel ses bağlantısı yapabilirsiniz.
  • özelliklerine tam bakamadım ama usb 3.0 var mı? (eğer varsa harici 3d bluray player bağlanabilir mi?)
    andorid akıllı telefondan kumanda edebilme şansımız var mı?
    oynatım esnasında altyazıları, ekran konumu, renk, kalınlık olarak değiştirme şansımız var mı?

teşekkürler
  • Yeni cikan tvler ile bu cihazlarin artik bir ozelligi kalmadi. Android desen telefonu tv ye ufak bir aparatla baglar isteddigi yaparsin

• quote:

Orijinalden alıntı: revelax

Yeni cikan tvler ile bu cihazlarin artik bir ozelligi kalmadi. Android desen telefonu tv ye ufak bir aparatla baglar isteddigi yaparsin

Emin misin ?
    Demek ki dediğin gibi olmuyor ki , bu cihazlar revaçta.
  • Bu arada Egreat U8 için Modlu PureXMBC yazılımı yayınlandı ve denemesini yapıyorum , şimdilik bir sıkıntı gözükmüyor.
    Eğer ciddi bir sıkıntı görmezsem , buradan link vereceğim.
    Bu yazılımın esprisi XMBC özelliği çok iyi çalışıyor ve bu yazılım XBMC kullanımı için tasarlanmış.
  • @Sancak Bilgisayar

sizden 2 adet r200s aldık sormam gereken bir konu var yardımcı olabilirseniz sevinirim

örnek olarak :

Thor.The.Dark.World.2013.1080p.BluRay.3D.AVC.DTS-HD.MA.7.1-PublicHD (39.4 gb iso dosyasıdır)

film için uyumlu altyazıyı buldum
    altyazıya bu ismi kopyalayıp değiştirdim altyazı ve srt aynı isim oldu
    (bunu yapmadan önce power iso ile 39.4 lük isoyu açıp STREAM klasörünün içindeki en büyük dosyada test ettim ve altyazı uyumlu sıkıntı yok)

fakat cihaza hdd yi takıp isoyu oynatınca altyazıyı görmüyor
    iso dosyası ile srt dosyasının aynı isimde olması sorunu çözmüyormuydu yanlışmı biliyorum
    yanlışım varsa yada eksiğim varsa yardımcı olursanız sevinirim
  • Video adı ile altyazı dosya adını kısaltın.

Film.iso
    Film.srt

Gibi.

• OK DENEYİP BURAYA YAZACAĞIM
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.