Şimdi Ara

Ehliyet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle iyi akşamlar diyerek bi soru sormak istiyorum forumdaki abilerime 17 yaşındayım ve bu pazar direksiyon sınavım var (a2) ailem yaklaşık 3 ay önce doğum günü hediyesi olarak cbr 600rr aldı,küçüklükten beri motor sürerim ve geçiceğime inanıyorum ama soru şu.Ailem motoru bu hafta başından beri kullanmama izin veriyor sınavı geçtikten sonra beni polis çevirirse sürücü kursu bana ehliyetim cıkana kadar geçici bi belge sağlayabilecekmi

• sürücü kursu geçici bir belge sağlamaz. ancak çevirmede ehliyetim eminyette deyip şansınızı deneyebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrometheusLOL

Öncelikle iyi akşamlar diyerek bi soru sormak istiyorum forumdaki abilerime 17 yaşındayım ve bu pazar direksiyon sınavım var (a2) ailem yaklaşık 3 ay önce doğum günü hediyesi olarak cbr 600rr aldı,küçüklükten beri motor sürerim ve geçiceğime inanıyorum ama soru şu.Ailem motoru bu hafta başından beri kullanmama izin veriyor sınavı geçtikten sonra beni polis çevirirse sürücü kursu bana ehliyetim cıkana kadar geçici bi belge sağlayabilecekmi

Hayır öyle bir dünya yok ehliyetini alana kadar olmaz o iş
  • Ailem bana 50cc skuter almıyor tehlikeli diye sana cbr 600 almışlar
  • eline ehliyet geçmeyene kadar ceza alırsın motoru bağlarlar 1400 küsür cezası vardır affı yok, üstelik kücük, büyük çaplı kazalara fln karışırsanda başın belaya girer
  • ailen seni sevmiyor belli, böyle yeni ehliyet alacak çocuklarına 600cc motor aldığına göre.
  • yuh cbr 600rr
  • Yeni başlayan birisine 600 cc motor alınır mı pes doğrusu adamlar 150 cc motor ile iyice deneyimli olup 250 cc ye geçiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursagsli

Yeni başlayan birisine 600 cc motor alınır mı pes doğrusu adamlar 150 cc motor ile iyice deneyimli olup 250 cc ye geçiyorlar

Hocam ben 125 cc ybr den 750 cc hondaya gectim enduro agirlik disinda hic bi problem olmuyor hic sorun olmuyor aksine cok daha dengeli ve trafikte seni adam yerine koyuyorlar . 125 varken seni sikistiriyorlar kcuuk diye buyuk motorda kolay kolay yemiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: PrometheusLOL

Öncelikle iyi akşamlar diyerek bi soru sormak istiyorum forumdaki abilerime 17 yaşındayım ve bu pazar direksiyon sınavım var (a2) ailem yaklaşık 3 ay önce doğum günü hediyesi olarak cbr 600rr aldı,küçüklükten beri motor sürerim ve geçiceğime inanıyorum ama soru şu.Ailem motoru bu hafta başından beri kullanmama izin veriyor sınavı geçtikten sonra beni polis çevirirse sürücü kursu bana ehliyetim cıkana kadar geçici bi belge sağlayabilecekmi

kardeşim motorundan bi kac tane ss gorebilir miyiz acaba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.