Şimdi Ara

ehliyet kursuna ücreti ne zaman ödüyoruz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yazılmaya gittiğinde ya da taksit taksit ödüyorsun hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinsemer

Yazılmaya gittiğinde ya da taksit taksit ödüyorsun hocam.

bi yerde kurs bitene kadar verebiliyorsun demişlerdide o yüzden sordum sağolun.
  • konu açılmışken sorayım. Ben şimdi yazılsam ehliyet kursuna bu stajyer ehliyet meselesine takılıyor muyum? Ve şu an yazılsam ehliyeti ne zaman alabilirim? Sınav ne zaman?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

konu açılmışken sorayım. Ben şimdi yazılsam ehliyet kursuna bu stajyer ehliyet meselesine takılıyor muyum? Ve şu an yazılsam ehliyeti ne zaman alabilirim? Sınav ne zaman?

aralıkta sınav varmış onu biliyorum ben.
  • Taksitlendirme yapiyorlar pesin odersen indirim de oluyor en son ehliyeti alcagin zaman sana bir sertifika verecekler onu alabilmek icin paranin tamamini odemis olman gerekiyor

• PeerNet* kullanıcısına yanıt
    Hayir 3-4 kursa ayri olarak sordum aralikta ilk sinava girdigimiz icin araliktan degerlendirelecekmisiz. Yani stajyer olmayan son ehliyet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çelik.

Hayir 3-4 kursa ayri olarak sordum aralikta ilk sinava girdigimiz icin araliktan degerlendirelecekmisiz. Yani stajyer olmayan son ehliyet.

saǧol hocam. Bir de şey soracaktım benim derslerim çok da ehliyet derslerine gitmesem sorun olur mu?

• ehliyete yeni bir sistem gelmiş ya da buraya yeni geldi bilmiyorum. Hiç araç kullanmayı bilmeyenleri önce similatörle kursta eğitiyorlar sonra trafıge çıkarıyorlar. ödemeye gelirsek ben maaş tarihlerimde ödeme olarak anlaştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esercan14

ehliyete yeni bir sistem gelmiş ya da buraya yeni geldi bilmiyorum. Hiç araç kullanmayı bilmeyenleri önce similatörle kursta eğitiyorlar sonra trafıge çıkarıyorlar. ödemeye gelirsek ben maaş tarihlerimde ödeme olarak anlaştım

Hehe similatör baya zevkli hocam gerçek araba gibi vites felan o hissi veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Privyet

quote:

Orijinalden alıntı: Esercan14

ehliyete yeni bir sistem gelmiş ya da buraya yeni geldi bilmiyorum. Hiç araç kullanmayı bilmeyenleri önce similatörle kursta eğitiyorlar sonra trafıge çıkarıyorlar. ödemeye gelirsek ben maaş tarihlerimde ödeme olarak anlaştım

Hehe similatör baya zevkli hocam gerçek araba gibi vites felan o hissi veriyor

Motorsiklettr var ilginc duruyor bakalim denicez kasim10 da dersler baslicak. Araba kullanmayi biliyorumda similatoru denemek isterim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

quote:

Orijinalden alıntı: Çelik.

saǧol hocam. Bir de şey soracaktım benim derslerim çok da ehliyet derslerine gitmesem sorun olur mu?

Cogu kisi derslere gitmiyor sinav kolay cunku. Fakat ben gidecegim, bir kelime bile ogrensem kardir. Ozetle kursuna acik acik ben gelmesem bisey olur mu diye sormalisin.

• ben de son anda 1 haftayla yırtıyorum galiba sınavı çok rahat geçerim direksiyondan da eminim ama belli olmaz tabi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.