Şimdi Ara

Ekran_?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün Gece Pc mi Normal Yolla Kapattım.Fakat Bu Sabah Açtığımda Ekranın Renk Renk Oldu Ve Çizgi Çizgiydi.Ekran Kartımda Yada Ekranda Sorun Olabileceğini Düşündüm.Kasa İle Cafeye Gittim Başka Bi Ekrana Kasayı BAğladım Bunda İse Ekrana Hiç Görüntü Gelmedi.Evde Tekrar Bağladığımda Ekranda Sadece No Signal Yazıyor Ve Ekran Kapanıyor.Ekranda Olmadığını Düşünüyorum Şu An Yanlışım Var Mı_?Ekran KArtınımı Değiştirmeliyim Ekran Kartını Değiştirme Fırsatım Yok.Ekran KArtı Almakta Hemen Mümkün Değil Aldığımda Aynı Sorunun Devam Etme Olasığıda Nedir.(Eski Ekran KArtım 7200 GS)

• İlk bakışta ekran kartı gibi görünse de başka sorunlar da olabilir.Yeni bir ekran kartı almadan önce başka bir kartla denemeni öneririm.
  • kablosunu degiştir veya baska bir ekran kartı ile dene olmazsa ucuz ekran kartları onlardan alırsın
  • hocam sorunun ekran kartında dene başka kartla
  • Kabloyu nasıl değiştireyim ekranım vestel kablosu arkadan sabit ekrana_?başka ekranda çalışmadı_?
  • quote:

Orjinalden alıntı: LordAmon

Kabloyu nasıl değiştireyim ekranım vestel kablosu arkadan sabit ekrana_?başka ekranda çalışmadı_?

Bilende yazıyor bilmeyende. Mesaj sayısı için bu bölüme gereksiz yazmayalım Lütfen.

Ekran kartın bozulmuş büyük ihtimalle. Deneme yanılma metodu uygulaman lazım. İmkan varsa başka ekran kartı takıp dene.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.