Şimdi Ara

ekran ayarları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar benim bilgisayarın çözünürlük ayarlarında bi anormallik var herhalde arkadaşlar 1024*768 de mouse ekranın sağ tarafındaki boşluğa sürüklenip kayboluyo acaba nedeni bey çözüm yolunu yazarsanız memnun olurum mouse kayboluyo sağ tarafa gittimi

• quote:

Orjinalden alıntı: caner184

selam arkadaşlar benim bilgisayarın çözünürlük ayarlarında bi anormallik var herhalde arkadaşlar 1024*768 de mouse ekranın sağ tarafındaki boşluğa sürüklenip kayboluyo acaba nedeni bey çözüm yolunu yazarsanız memnun olurum mouse kayboluyo sağ tarafa gittimi

görüntü ayarlarına kadar mousle aç çözünürlüğü seçerken klavyeyle seç
  • Başka monitör takılmamasına rağmen çift monitör desteği yüzünden olabiliyor.Sürüclerini kaldırıp dene.
  • arkadaşar mouse sağ tarafa gittimi geri geliyo ama biraz geç geliyo bir mouse boyu kadar yardımcı olun
  • monitör ayarlarından olabilir varsa bi reset çekk
  • fabrika ayarlarına geri döndüm ama phılıps 17" monitörüm var
  • SANIRIM NVİDİA EKRAN KARTIN...İKİNCİL MONİTÖRÜ KALDIRIRSAN İŞLEM TAMAMDIR. ŞÖYLEKİ: EKRAN KARTINDAN TELEVİZYONA GÖRÜNTÜ AKTAR... İKİNCİ MÖNİTÖR OLARAK TELEVİZYONDA MOUSUNU GÖRÜRSÜN...
    BU KADAR GENİŞ MASA ÜSTÜNE SANIRIM İHTİYACIN OLMAZ...İSTEDİĞİN KISAYOL VS YİDE BU İKİNCİL EKRANA ATABİLİRSİN AMA MONİTÖRÜNDE GÖRÜNMEZLER...DİKKATLİ OL
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.