Şimdi Ara

Ekran karti fos yeni kart lazım :/

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar işlemcim fx 4100, anakart asus m5a97, kasa GIGABYTE İSolO 210 80PLUS 750W hd 7850 vardı bozuldu yeni ekran kartı almak istiyorum sizce hangi kartı almalıyım? bütçe kısmına gelince orta seviye veya yüksek seviye ekran kartı önerir misiniz? işlemcim darboğaz yapacak eğer yüksek bir kart alırsam, ona göre işlemcide düşünüyorum.

Sizce nasıl bir kart ve işlemci almalıyım?

• emos123 kullanıcısına yanıt
    Bizce bütçenize göre maksimum performansı almalısınız.Ama bütçeyi söylemediğinize göre birşey diyemiyoruz.FX8320 gibi bir işlemci ve yanına da 280X gibi bir kart güzel olur.Bu tavsiyeyi de neye göre verdim ben de bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC Kiriklar

Bizce bütçenize göre maksimum performansı almalısınız.Ama bütçeyi söylemediğinize göre birşey diyemiyoruz.FX8320 gibi bir işlemci ve yanına da 280X gibi bir kart güzel olur.Bu tavsiyeyi de neye göre verdim ben de bilmiyorum.

Bütçe çok sorun değilde gtx 970 ile o işlemci nasıl olur darboğaz yaparmı? min fps'ler çok düşük olurmu? işlemci yükte olan oyunlarda
  • emos123 kullanıcısına yanıt
    O işlemci ile GTX970'ten önce çıkan kartları da kullanamazsınız.İşlemci + gpu şart...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC Kiriklar

O işlemci ile GTX970'ten önce çıkan kartları da kullanamazsınız.İşlemci + gpu şart...

fx 8320 ile gtx970 düşünüyorumda çok pahallı oluyor uygun fiyata nereden alabilirim? amazondan almak daha mı uygun olur?
  • 8320 amazondan 450 liraya geliyor.8320e alsan 95w olan tr'de daha ucuz.

http://www.hizlial.com/amd-fx-x8-8320e-am3-soket-31ghz-16mb-cache-95w-32nm-islemci-fd832ewmhkbox/10627277

970'e 8320 olmaz ayrica.amd 380 4gb dusunebilirsin vatanda 825 lira yakinda net satisina baslarlarsa.
  • 95w olanı fiyatında baya fark var şüphelendim biraz, bu arada 970 neden olmasın ki anlamadım?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.