Şimdi Ara

Ekran kartı için öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar.. yeni bir ekran kartı almak istiyorum.. sistemim asus p5q SE2 anakart, kingston 4 gb ram, güç kaynağı 460W ve birde yeni core 2 quad işlemci alıcam.. işlemciye karar verdim sayılır ama ekran kartı konusunda pek bir fikrim yok.. asus nvidia GF6600 var şu anda.. kaç yıldır sorunsuz kullanıyorum.. yine asus nvidia bir kart düşünüyorum ama model belirleyemedim..

arkadaşlar 3ds max, cinema 4d gibi grafik tabanlı programlarla daha hızlı ve verimli çalışan, ısı sorunu olmayan, fiyatı çok uçuk olmayan bildiğiniz grafik kartları nelerdir?

şimdiden teşekkürler

• nVidia yeni serilerden GTX 460 olabilir ancak henüz tam olarak bize gelmiş değil. GTX 260, GTS 250 tabii Green olmayanları. GTX 460 serileri henüz ülkemizde çok yaygınlaşmadığı için fiyatı tek bir yerde var ve haliyle yüksek kalıyor. Eğer çok aceleniz yoksa ekran kartı almak için biraz bekleyip GTX 460 serisine de yönelebilirsiniz. Ancak beklemek istemiyorsanız GTX 260 ve GTS 250 arasından bütçenize uygun bir model seçebilirsiniz...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.