Şimdi Ara

Ekran Kartı Isınma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Sistemim NFS Shift'i kaldırıyor, fakat oyunu oynadıktan 10-15 dakika sonra monitör "No Signal" uyarısı geliyor. VGA fişi mi sarsılıyo diye kontrol ettim fakat çok sağlam fiş. Daha sonra sıcaklıklara baktım. İşlemci, anakart hepsi normal fakat ekran kartı masaüstünde ve hiçbir işlem yapmadığım halde 62-63 derece gözüküyor. Bilkgisayarı Vatan'dan aldım. Alalı yaklaşık bir yıl oldu. İlk defa oyun kurdum ve böyle bir sorunla karşılaştım. Ne yapmam gerekiyor, nasılçözebilirim ?

Sistem Özellikleri :

İşlemci : DualCore Intel Core i3-550, 3200 MHz (24 x 133)

Anakart : Asus P7H55-M LX

Ekran Kartı : ATI Radeon HD 4650

RAM : 4GB DDR3 Ram 2x2

Sistem : Windows 7 Home Premium x64

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ClarkDale -- 15 Temmuz 2012; 13:10:38 >

• garantisi devam ediyorsa servisle görüşmeniz daha sağlıklı olacakdır .. fanlarının temızlıgı ve ekran kartınada termal macun uygulaması sorununuzu çözebilir ..
  • Garantisi devam ediyor. Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClarkDale

Merhaba arkadaşlar. Sistemim NFS Shift'i kaldırıyor, fakat oyunu oynadıktan 10-15 dakika sonra monitör "No Signal" uyarısı geliyor. VGA fişi mi sarsılıyo diye kontrol ettim fakat çok sağlam fiş. Daha sonra sıcaklıklara baktım. İşlemci, anakart hepsi normal fakat ekran kartı masaüstünde ve hiçbir işlem yapmadığım halde 62-63 derece gözüküyor. Bilkgisayarı Vatan'dan aldım. Alalı yaklaşık bir yıl oldu. İlk defa oyun kurdum ve böyle bir sorunla karşılaştım. Ne yapmam gerekiyor, nasılçözebilirim ?

Sistem Özellikleri :

İşlemci : DualCore Intel Core i3-550, 3200 MHz (24 x 133)

Anakart : Asus P7H55-M LX

Ekran Kartı : ATI Radeon HD 4650

RAM : 4GB DDR3 Ram 2x2

Sistem : Windows 7 Home Premium x64

aynı durum söz konusuydu gittim götürdüm gtx460 vradı gtx560 la geri döndüm biraz sert ol hakkını ara , tüketici haklarına başvurmaktan falan bahset neden bozuk kart sattınız de

• aynen biraz sert ol bencede :) + ben Ati Redaon Hd 2600 le Dx11 destekli oyunlar hariç , bütün oyunları açıyorum hiç kasma vs takılma vs donma yapmıyor :))
  • O zaman garantiye yollayayım. Hepinize teşekkürler :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.