Şimdi Ara

Ekran kartı önerirmisiniz...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi forumlar diler ve yaklaşmakta olan yeni yılınızın sağlıklı mutlu geçmesini dilerim.
    Benim elimde emektar bir masaüstü bilgisayar mevcut bu bilgisayarımı internetten bir şeyler indirirken gibi extra işlerim için kendi kendine geri planda yetişemediğim yardımcı olması amacı ile kullanıyorum. bu bilgisayarımı aynı zamanda bilgisayar kullanmaya başlayan bir aile bireyimizin kullanımına gerçekleştiriyoruz öğrenmesi amacı ile. geçtiğimiz 20 gün içerisinde bu bilgisayarımın ekran kartı hata verdi ve çalışmakta zorlanıyor. bu bilgisayarımı emekliye ayırmak istemediğim için kesin emin olduğum ekran kartı hatası problemi ile başa çıkmak için yeni bir ekran kartı alarak problemi kökünden kaldırmak istiyorum. ekran kartı ATİ RADEON 9550 ve AGP ekran kartı olduğunu öğrendim. bana önerebileceğiniz bir ekran kartı varsa çok memnun olurum. çok pahalı olması şart değil. ucuz sadece iş görsün diye takacağım bir ekran kartı varmı? eski ekran kartım VGA-256 mb ati radeon 9550 128 bit ekran kartı. şimdiden okuyan cevap yazan yada yazmayan herkese çok teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: jeomuhemrealtintas

Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi forumlar diler ve yaklaşmakta olan yeni yılınızın sağlıklı mutlu geçmesini dilerim.
    Benim elimde emektar bir masaüstü bilgisayar mevcut bu bilgisayarımı internetten bir şeyler indirirken gibi extra işlerim için kendi kendine geri planda yetişemediğim yardımcı olması amacı ile kullanıyorum. bu bilgisayarımı aynı zamanda bilgisayar kullanmaya başlayan bir aile bireyimizin kullanımına gerçekleştiriyoruz öğrenmesi amacı ile. geçtiğimiz 20 gün içerisinde bu bilgisayarımın ekran kartı hata verdi ve çalışmakta zorlanıyor. bu bilgisayarımı emekliye ayırmak istemediğim için kesin emin olduğum ekran kartı hatası problemi ile başa çıkmak için yeni bir ekran kartı alarak problemi kökünden kaldırmak istiyorum. ekran kartı ATİ RADEON 9550 ve AGP ekran kartı olduğunu öğrendim. bana önerebileceğiniz bir ekran kartı varsa çok memnun olurum. çok pahalı olması şart değil. ucuz sadece iş görsün diye takacağım bir ekran kartı varmı? eski ekran kartım VGA-256 mb ati radeon 9550 128 bit ekran kartı. şimdiden okuyan cevap yazan yada yazmayan herkese çok teşekkürler...

Forumun ikinci el bölümünde çok ucuza çalışır agp kartlar bulursunuz...oyun falan açmaz ama..download yapmaya,günlük kullanıma yeterli olur

• teşekkür ederim... ikinci el ekran kartları neredeyse sıfır ekran kartları ile aynı ücretlerde... bi kaç firmaya gittim 62 tl ye buldum onu almayı düşünüyorum... ama tabi kullanım açısından önerebileceğiniz bir ekran kartı varsa faydalı olacağı düşüncesindeyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeomuhemrealtintas -- 31 Aralık 2011; 12:43:02 >
  • ATİ HD4350'nin AGP versiyonu varsa kaçırmayın derim.Günlük işlerinizi rahatlıkla karşılayabilirsiniz.
  • Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2.66 GHZ
    768 mb DDR ram
    Directx 9.0c

NVIDIA GeForce4 MX 4000
    DAC : INTEGRATED RAMDAC
    64 MB

EKRAN KARTIM YETERSİZ KALIOR UCUZ YOLLU ÖNEREBİLECEGİNİZ EKRAN KARTI VAR MII
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.