Şimdi Ara

Ekran kartı pert mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ekran kartım durup dururken saşmalamaya başladı. Bilgisayar açılırken görüntüler kayık çıkıyor sadece ilk açıldığında bios splash ekranında biraz düzgün görünüyor daha sonra ise tüm ekran kaymış durumda oluyor. Windows u normal açmıyor. Ama güvenli kipte sorunsuz geliyor. Arada mavi ekran veriyor ama güvenli kipte iken mavi ekranda vermiyor düzgün çalışıyor.Acaba ekran kartım uçmuşmu yenisini mi almak gerekli. (Model : ZOTAC 8800 GT - driver ları güncel )

açılış ekranlarının görüntülerini sırasıyla ekledim.
     Ekran kartı pert mi ?
     Ekran kartı pert mi ?
     Ekran kartı pert mi ?
     Ekran kartı pert mi ?
     Ekran kartı pert mi ? Ekran kartı pert mi ? Ekran kartı pert mi ? Ekran kartı pert mi ?

• Ekran Kartı yerine birde anakart üzerindeki onboarddan birde dener misiniz aynı hatayı alcak mısınız ?
  • İlk görüntü düzgün, sonrakiler bozuk, üstelik güvenli modda çalışıyor. Güvenli modda ekran kartına yüklenebilecek bir uygulamada sorun yoksa bozuk olma ihtimali baya düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7Mhz -- 28 Eylül 2013; 2:06:47 >
  • camasirmakinasi C kullanıcısına yanıt
    malesef on board ekran kartı yok anakartımda.
  • 7Mhz kullanıcısına yanıt
    2-3 gün önce hiçbirşey yoktu 2 hafta once format attım sıkıntı çıkmamıştı. Geçen hafta mavi ekran verdi bir kaç defa . Ama yinede windows açılılyordu tekrar restartlayınca. Dün sabahtan itibaren böyle oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.