Şimdi Ara

Ekran kartı secimi konusunda yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bana 350 milyona kadar agp bir ekran kartı lazım.Benim gozume ilk bakısta x1600pro carptı ama sizinde yorumlarınızı alıym istiyorum bide diğer bi sorum HIS x800 yada HIS x1600pro ekran kartlarının fiyatının we performansının ne kadar olduğunu merak ediyorum-Sapphire yada HIS fark eder mi?yardımlarınız için şimdiden tesekkurler

• keşke forumu araştırsaydın biraz.

x850 öncelikli olarak sonra x800gto ve x1600pro öneririm. Bu kartlar hakkında forumda bi sürü topic var ararsan özellik ve karşılaştırmaları bulabilirsin
  • ya cok acalem olduğu için kusura bakmayın

onemli olan ben bu ekran kartının ( HIS X1600Pro IceQ 512/256MB DDR2 AGP ) performansını + fiyatını bilmiyorum bilen biri warsa solesin birisi cok memnun olurum?
  • 7800gs
  • quote:

Orjinalden alıntı: mobility-radeon

7800gs

7800gs ler daha pahalı değilmiydi yaa???
  • 7800 6S :) 'ler pahalı...Sana önerebileceğim agp kartlar içerisinde fiyat performans olarak x800 GTO AGP olur;ya da bu pahalı gelirse senin de dediğin gibi 1600 pro uygun bir seçenektir.Sitede sorunlu olduğu yazıldı çizildi ama bios güncellemesi ile sorunsuz bir kart oluyor..Sevgiler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aytürk -- 27 Mayıs 2006; 21:30:25 >
  • ya su HIS X1600Pro IceQ 512/256MB DDR2 AGP hakkında hiç mi bilginiz yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.