Şimdi Ara

Ekran Kartı Tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Benim ekran kartım 1 gb 64 bit özelliklerinde bir ekran kartı...Oynadığım oyunlarda tam çözünürlükte oynuyamıyorum bunun için hangi ekran kartını almam lazım...Tabi Fiyat uygun olmalı...+ Takasa gidebilirmiyim 2 yıldır kullandığım ekran kartı... üstüne 100 lira ekleseme iyi birşey alabilirmiyim?

• Sisteminin grei kalan parçalarını ve güç kaynağını da yaz ki ona göre tavsiyede bulunalım.
  • büyükbi ihtimalle paylaşım bellekli bi ekran kartı kullanıyon güç kaynağın iyise 2 nci el 3870 veya 8800gt alabilirsin 0 istersen en düşük 5570 modelini al daha düşük alma
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SeRHaT_

Sisteminin grei kalan parçalarını ve güç kaynağını da yaz ki ona göre tavsiyede bulunalım.

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1596704 sistem özelliklerin hepsi burada yazıyor bi bakarsanız

quote:

Orijinalden alıntı: ghost recon advanced

büyükbi ihtimalle paylaşım bellekli bi ekran kartı kullanıyon güç kaynağın iyise 2 nci el 3870 veya 8800gt alabilirsin 0 istersen en düşük 5570 modelini al daha düşük alma

teşekkürler tavsiyeleriniz için

• guitarhero tavsiyen için çok saol fiyatıda çok uygun benim pc me uyumlumudur ki sistem özelliklerine baktıysanız?
  • sistem uygun o fiyata en iyisi o kart
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktaşlar

guitarhero tavsiyen için çok saol fiyatıda çok uygun benim pc me uyumlumudur ki sistem özelliklerine baktıysanız?

Evet uygun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.