Şimdi Ara

ekran kartında acil tavsiye lütfen!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar önümüzdeki günlerde ekran kartı almayı düşünüyorum,öğrenci halimle anca 100 dolara yakın para biriktirebildim,bu fiyata göre en iyi fiyat/performans oranını sağlayacak ekran kartı hangisi sizce??piyasadaki son çıkan oyunları takılmadan düzgün bi şekilde oynayabileyim yeter kiram de 512 bu arada..iyi akşamlar

• Anakrtında hangi slot var. AGP mi, PCI-Ex mi
  • Bu fiyata alınacak ekran kartıyla son çıkan oyunları ne kadar takılmadan oynarsın bilinmez tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHaLaNX. -- 16 Ocak 2006 20:55:28 >
  • ARKADASIM BU FİYATA ALICAĞIN EKRAN KARTIYLA SON ÇIKAN OYUNLARI OYNAYAMAZSIN BENCE BİRAZ DAHA PARA BİRİKTİR KALİTELİ AL 100 YTL LİK BİR EKRAN KARTI NE ŞİMDİ NEDE İLERİDE İYİ PERFORMANS VERMEZ
  • ana kartım agp slotlu..yaww yanlış mı yazmışım yoksa??100 ytl değil 100 dolar biriktirdim.alana kadar 150 milyon diyelim biz ona
  • Biraz daha para biriktirebilirsen şu karta bakabilirsin. Marka kalitesi olarak pek yorumum yok ama fiyatı iyi.

http://www.mavibilgisayar.com/katalog/urunler/detayli_bilgi.php?s=7Z8Au353kKDGYpfCRNGe9efnZSM96T&ad=ekran_karti&ur_no=505

Alamam diyorsan 6200'lere ya da 128mb 9550'lere (128bit) bakmak durumundasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 16 Ocak 2006 21:07:15 >
  • forumdan takibetmelisin bu fiyata 6600 gt düşürürsen seni rahat rahat keser ikinci el faturalı garantili alırsın tertmiz
  • sağolun arkadaşlar bakayım o zaman forumlara sık sık belki rast gelirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.