Şimdi Ara

Ekran Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaslar bir sorunum var umarim yardimci olursunuz...
    divx filmleri tv den izlemek icin bilgisayardan s video kablosu sayesinde sorunsuz sekilde uzun zamandir izliyordum ama 1 haftadır bilgisayarı acarken monitorden goruntu gelmiyor goruntu tv den geliyor 'hoshgeldınız' yazısından sonra goruntu tv den monitore gecıor... ayrica bu sorun basladıgından beri tv dekı goruntude cok bozuldu,parazıtli cok soluk bir goruntu....

bilgisayar ı acarken monitorden bısey goremedıgım ıcın bios a giremiorum....

sorunu duzeltmek icin ekran kartı ayarlarından tv yı iptal edıyorum ama her bilgisayarı actıgımda sorun yıne aynı.... onun dısında ekran kartının suruculerını silip baska suruculerde denedım ama hala sorun devam edıyor...
    yardimci olursanız sevinirim arkadaslar...

• ilgili Tv bağlantını çıkar sistemi güvenli kipte aç ekran karıtnı kaldır sonra yeniden tanıt.
  • quote:

Orjinalden alıntı: computeron

ilgili Tv bağlantını çıkar sistemi güvenli kipte aç ekran karıtnı kaldır sonra yeniden tanıt.

bunu denemistim once sorunu duzeltmedi..tekrar denedim degısen bisey yok malesef..zaten guvenli modda actıgımda masaustunu sadece tv ekranından gorebılıyorum...
    baska bir onerisı olan arkadas varmı?
  • yapacağın başka farklı ekran kartı denemek..

+ HDD yi çıkarıp açılışı dene hatanın nerde olduğunu daha iyi anlaşılır..
  • ben bu bağlantı yüzünden tvde rengi kaybettim şimdi siyah beyaz nostalji oldu
  • kac yıllık pc kullanıcısım hic basıma boyle garip bir sorun gelmemisti denemedigim yol kalmadı hala aynı sorun....belkide cok basit bi cozumu vardır ama bulamadım ...yokmu kimse yardım edecek??? birazdan monitorude tv yıde balkondan asagı atacam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.