Şimdi Ara

ekranda son gunlerde peydah olan donma ve sabit kalan menu basliklari

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
1.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

sicaklardan midir diyecegim hava sogukken de vardi, yoksa yuklenip kaldirilan programlardan midir eh o da bir oluyor bir kayboluyor, yok monitorler cok isiniyo desem aynen ayni sicaklarda yine bir var bir yok,

goruntuler

1. menuler acilip kapandiktan sonra alt basliklar (ornegin en son copy sectiyseniz copy, paste vb)
    2. programlari drag ederken siyah bir alan

seklinde ekranda kaliyor ve ustune ornegin o ekranda (2 ekrandan su aralar soldakinde, onceden sagda oluyordu) ne acarsaniz acin actiginiz programin ortasinda gorunur halde...

son grafik surucusu yuklu. sicaklardan islemci etkileniyordur diye termal macunlari yeniledim. gpu uzerine ufleyen cift fanli bir sogutma cozumu uyguladim. kasadaki butun ffanlari, islemci bloklarini temizledim. nafile... ben hala ekran kartinin asiri isinmasindan kaynaklandigini dusunuyorum ama dedigim gibi yukaridaki cozumlerin ise yaramasi gerekmez miydi?

isin ilginc tarafi ayni programlarin yuklu oldugu diger makinalarda bu tur sorunlarla karsilasmiyor olmam. bu arada ekran karti nvidia quadro nvs 280 soylemeyi unutmusum.

bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet_Han -- 22 Temmuz 2008; 21:15:21 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.