Şimdi Ara

Ekspertiz Hizmeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İkinci el bir dslr makine almayı düşünmeye başladım bu günlerde. Fakat bir bilenle yapmam gerekiyor bu işi. İstanbul içi bu forumdan bana yardımcı olabilecek çıkarsa çok minnettar olurum çünkü bu işe yeni başlıyorum ve pek bilgili değilim. Ya da ekspertiz hizmeti veren güvenilir bir yer tavsiye ederseniz sevinirim.
    Teşekkürler.

• Canon 350d ikinci elde 400tl civarı bulabilirsin yok ondan istemiyorum dersen! Hasselblad H3DII yede yönelebilirsin onunda sıfır fiyatı yanlıs hatırlamıyorsam 45.000tl civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prusias_ -- 30 Mart 2012; 8:48:46 >
  • Aslında ben biriyle gorüşmüştüm :) 450d tam kutulu + 2 uv 1 polarize filtre + çanta ve tripod + 4 gb hafızakartı ve 18-55 kitlens dahil. Ekstradan da 50 mm 1.8 lensi toplam 950 liraya anlaştım. Fakat daha elden görmedim. Demek istediğim görürken yanımda olup yardımcı olabilcek biriydi. Ve ya bildiğiniz bir dükkan :) Anlaşılan fiyat hakkında yorum da yapabilirsiniz
  • Yardımcı olabilecek ?
  • Buradan buldugun birine nasil guvenebileceksin?
  • Doğru söylüyorun bunu da düşündüm ama hiç bi çıkarı olmadan neden yalan söylesin biri.
  • hayyama gidersen karlı çıkabilirsin
  • eğer 2 hafta önce pazartesi deseydin, 1-2 saatliğine sirkeci civarındaydım.. seve seve de yardımcı olurdum.. bir çay ısmarlardın olur biterdi.. ama malesefki yakın bir zamanda oralarda olmayacağım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

eğer 2 hafta önce pazartesi deseydin, 1-2 saatliğine sirkeci civarındaydım.. seve seve de yardımcı olurdum.. bir çay ısmarlardın olur biterdi.. ama malesefki yakın bir zamanda oralarda olmayacağım..

Teşekkür ederim size valla böyle dayanışma oldugunu görünce mutlu oluyorum Düşünmeniz yeter
  • Bence ikinci el makina alacaksanız nikon yada canon tercih edin...çünkü ikinci el lens bulunabilirliği en iyi olan iki markadır..Soru sorduğunuz cevap alabileceğiniz birçok kullanıcı bulabilirsiniz..Canon modellerini bilmiyorum ama nikon d40x ile başlayabilirisniz..ama ben bu işi ilerleteceğim derseniz d90 d80 gibi cihazlara yönelebilirsiniz..tabiki birazda maddiyata bağlı..çünkü ilerlemeye çalıştığınızda belli bir süre sonra alacağınız lens gövdeden daha pahalı oluyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.