Şimdi Ara

ELECTROLUX ENB44691X Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar uzun arastırmaların sonucu LG 602ysx ile ELECTROLUX ENB44691X arasında kalmıstım .Sonunda Darty nin kampanyasında LG 1600,Electrolux 1680 liraya iniyordu.
    Electrolux aldım ve beyaz eşya olayını kapattım. Kafamdaki tek soru işareti, Darty çalışanı buzdolabının garanti suresini fatura kesilmeden once uzatabilecegimi bununda 6 yıl için 200 tl bir ucret oldugunu soyledi. Acaba dogrumudur ? diger markalar gibi daha sonradan bir uzatma yapamazmıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: MATRAXERCAN

Merhabalar uzun arastırmaların sonucu LG 602ysx ile ELECTROLUX ENB44691X arasında kalmıstım .Sonunda Darty nin kampanyasında LG 1600,Electrolux 1680 liraya iniyordu.
    Electrolux aldım ve beyaz eşya olayını kapattım. Kafamdaki tek soru işareti, Darty çalışanı buzdolabının garanti suresini fatura kesilmeden once uzatabilecegimi bununda 6 yıl için 200 tl bir ucret oldugunu soyledi. Acaba dogrumudur ? diger markalar gibi daha sonradan bir uzatma yapamazmıyım?

Darty elemanı size kendi ek garantilerini satmaya çalışmış. Yani Electrolux'ün değil, Darty'nin sağladığı bir garanti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Orijinalden alıntı: MATRAXERCAN

Merhabalar uzun arastırmaların sonucu LG 602ysx ile ELECTROLUX ENB44691X arasında kalmıstım .Sonunda Darty nin kampanyasında LG 1600,Electrolux 1680 liraya iniyordu.

Darty elemanı size kendi ek garantilerini satmaya çalışmış. Yani Electrolux'ün değil, Darty'nin sağladığı bir garanti.

Candogan Bey ısrarla sormama ragmen kendi garantilerinin olmadıgını soylediler bide işe bak...
    Sizce nasıl bir tercih olmuş? LG ile kıyaslandıgında servis,kombi tipi olması, garantinin uzatılabilmesi avantaj gibi gorunuyor..

• ben de electrolux enb52810x aldım ama servis 6 yıl degil 4 yıl ilave garanti olfugunu söylemişti. Sanırım 99 tl idi.
  • Kurulumdan sonra 3ay içinde 100tl karşılığı yetkili servisten 4yıl ek garanti alabilirsin. Bende aynısının AEG versiyonunu almıştım ondan biliyorum.

Not: Benimki sorunlu çıktı değişim bekliyorum. İnşallah sizde çıkmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.