Şimdi Ara

eleştiri ve tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba. sağlıkla ilgili bir proje var aklımda siiznle paylaşmak istedim.beni yönlendirip eleştirirseniz sevinirim her türlü eleştiriye açığım.

projem hastalık belirtileri otomasyonu.projeyi doktorlar kullanacak ya da sağlık kabini, vb. yerlerde.doktor muayene ederken hastanın rahatsız olduğu konularla ilgili belirtileri otomasyona yazacak ve bu otomasyon belirtilern hangi hastalıktan dolayı olabileceğini belirtecek ya da ilerde bu belirtilerin neye yol açacağını.amacım doktorların işini biraz daha hafifletmek ve daha çok hasta muayene edilmesidir.Lütfen olumlu olumsuz tüm eleştirilerinizi yazınız , varsa tavsiyede bulununuz. ayrıca böyle bir otomasyonun var olup olmadığını araştırdım ve bulmamadım eğer siz biliyorsanız lütfen söyleyin . teşekkür ederim

• Biraz data mining araştırması yaparsan bu tarz projelere rastlarsın örneğin insanların göz retinasından insanın kalp kriizi geçirme riski gibi vs vs diğer türlü otomasyonşar zaten kullanılıyor 2005 de proje olarak bizde yazmıştık web-masaüstü-mobil-pda entegrasyonunu eğer bi adım daha ileriye gitmek isriyosan yapay sinir ağlarıyla analiz yapabilen uygulamalar geliştirmen gerek.nacize fikrim iyi çalışmalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.