Şimdi Ara

En çok satın alınmak istenen kompakt sedan vw jetta (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
3.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: commandx

quote:

Orijinalden alıntı: DH-DN

Sınıfındaki en mantıklı ve en çok kişiselleştirilebilen otomobil. 1.2 TSI /1.2 TSI DSG 1.4 TSI/ 1.4 TSI DSG 1.6 TDI/ 1.6 TDI DSG (Cihanair'e gelsin.)

Forumda bu arabaya çok laf ediliyor ama şahsen C sınıfı sedan araba alacak olsam Astra, Focus, Fluence, Corolla gibi arabalar yerine Jetta tercih ederdim. Artık arabaların hepsi pahalı, dizelinde CC vermeyen jant kapaklı Corolla yerine Jetta daha mantıklı. Diğerleri de pahalı olduğu için insanlarda artık kaliteli arabaya binmek istiyor. Fanatiklik yapmayın Allah aşkına.

jettaya mantıklı diyen birisi daha. Fanatizmin bu kadarı.

Polemiğe girmeyeceğim.

• 1.2 tsi jetta bence en mantikli c sinifi benzinli araba

O sinifta yeni octavia haric alacagim tek araba jettadir

Fiyati makul olsa yarin gider yine alirim

Omru hayatinda jettayi birak kullanmayi icine binmeyen adamlar burada atip tutar ancak

Meksikada uretiloyormus falan filan

Honda jazz cinde uretiliyor napalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vallahi dizel C sınıfı alacak olsam sanırım 2.0 Dizel otomatik Cruze alır dikizimden Jetta'ları seyrederdim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shide

siz hala jettayı kötüleyin. satış rakamları vs. herşeyi gösteriyor.

Satış rakamlarını açıklada biz de bilelim neyi gösteriyormuş ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğan.

Vallahi dizel C sınıfı alacak olsam sanırım 2.0 Dizel otomatik Cruze alır dikizimden Jetta'ları seyrederdim :)

Alsaydin o zaman

İnsignia yerine

• quote:

Orijinalden alıntı: Berk Erden

quote:

kardeş mazda satmayınca tabi üzülüyorsun normal ama bu jettaya saldırmanı gerektirmez.
  • C sınıfı bana pek hitap etmiyor artık. Yaş oldu 38.

Ama bu sınıfta araç tercih edecek olsam,
    Hb olarak Golf ilk tercihim
    Sedan olarak Jetta son tercihim olurdu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • motorları olmasa astra sedan tercih ederim.
  • C sınıfı sedan otomobillerde bana göre 3 model var; Vw Jetta,Ford Focus,Opel Astra Sedan. Diğerleri nedir allah aşkına,Corolla tasarım fakiri,Fluence makyajlıda olsa ben hayatta kapıma bile bağlamam.Üstelikte hepsi zaten nerdeyse aynı fiyat,hepsi pahalı.Bu durumda insanların hem motor şanzıman hem donanım kalite hemde imaj bakımından Vw Jetta ya yönelmeleri gayet normal.Araç hangi açıdan bakarsanız bakın gayet iyi ve tatminkar duruyor.Bence Jettanın en zayıf yönleri;önden görüntüsü (ön ızgara fazla zayıf ve uzun çok sade,farlar yine ince ve zayıf) ,ön konsol fazla sıradan,iç mekan kalitesinde eksik noktalar var ve Meksikalı oluşu.Yoksa bu araç Almanyada banttan çıksaydı zaten böyle olmazdı ve yere göğe sığdırılmazdı.Aracın yan ve arka görünümü klasik vw ve sade ama güzel,bagajı gerçekten büyük. Sonuç olarak birçok modelden çok daha fazla otomobil gibi otomobil olduğu kanısındayım ben. Saygılar.,

• Jetta=Kalite ve Güven
  • Kim ne derse desin Jetta, sınıfında oldukça başarılı bir otomobildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engineeer

C sınıfı sedan otomobillerde bana göre 3 model var; Vw Jetta,Ford Focus,Opel Astra Sedan. Diğerleri nedir allah aşkına,Corolla tasarım fakiri,Fluence makyajlıda olsa ben hayatta kapıma bile bağlamam.Üstelikte hepsi zaten nerdeyse aynı fiyat,hepsi pahalı.Bu durumda insanların hem motor şanzıman hem donanım kalite hemde imaj bakımından Vw Jetta ya yönelmeleri gayet normal.Araç hangi açıdan bakarsanız bakın gayet iyi ve tatminkar duruyor.Bence Jettanın en zayıf yönleri;önden görüntüsü (ön ızgara fazla zayıf ve uzun çok sade,farlar yine ince ve zayıf) ,ön konsol fazla sıradan,iç mekan kalitesinde eksik noktalar var ve Meksikalı oluşu.Yoksa bu araç Almanyada banttan çıksaydı zaten böyle olmazdı ve yere göğe sığdırılmazdı.Aracın yan ve arka görünümü klasik vw ve sade ama güzel,bagajı gerçekten büyük. Sonuç olarak birçok modelden çok daha fazla otomobil gibi otomobil olduğu kanısındayım ben. Saygılar.,

Ford focus ve opel astra disinda imzami atarim

Genel olarak bu araba yeteri kadar olsaydi cok daha fazla satardi

• Alana hayirli olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

kendi aracımı alırken denediğim araçlardandı jetta. alana mani olmayayım, lakin bir araç bu kadar mı düz ve albenisiz olur be arkadaş. hiçbir şeyi çok kötü değil ama hiçbir şeyi iyi de değil.

işte en beğendiğim yorum
  • Bu golfte olan ve vazgecilemeyen tok kapi sesi jetta da var mi?

• Jettanin pahali olmasinin bir diger sebebi ise aract meksikan geldigi icin %10 ekstra vergi var o olmasa zaten diger modeller ile ayni fiyata geliyor

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/17774991.asp

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Bu golfte olan ve vazgecilemeyen tok kapi sesi jetta da var mi?

O yok iste lambur diye kapaniyor

Sadece kolcak ve klima dugmeleri ufak bir makyaj gordu

Ama ciddi anlamda ic mekanda bir makyaj sart

• Evet. Mesela 2010 2011 mercedes c180 lerin ici cok kotuydu adamlar2012 de bambaska araba yaptilar icini

• quote:

Orijinalden alıntı: Berk Erden

quote:

burda 4.

En çok satın alınmak istenen kompakt sedan vw jetta

burda 5. sırada

En çok satın alınmak istenen kompakt sedan vw jetta

• C SEGMENTİNDEN ARAÇ ALICAK OLSAM KESİNLİKLE JETTANIN YÜZÜNE BAKMAM.İLK TERCİHİM ELANTRA OLURDU.2.TERCİHİM İSE CİVİC OLURDU.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.