Şimdi Ara

En çok satın alınmak istenen kompakt sedan vw jetta (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
3.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jetta dış tasarımda heybetli iç olarak da sade ancak güzel bence, başka araçlarla karşılaştırınca gerçekten alınmak istenen olur hem herşey marka algısı değildir insanlar beğeniyor ki tüm vwler isteniyor gerçi burda böyle diyince fanatik olunuyor :D,
  • O değilde ben hala jetta ile passat'ı önden ayırt edemiyorum.
  • Jetta'daki donanım/motor/şanzıman seçenekleri hiçbirisinde yok ona rağmen kıt seçenekli Civic'le başa baş satıyor , tabi Jettaalanlar devletimize %10 daha da fazla vergi veriyorlar allah keselerine bereket versin .
  • Arkadas su bizim Türkler bi öğrenemedi otomobil seçmeyi. Sürü psikolojisini yenemedik gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turk milletindeki "pahali olan iyidir" zihniyeti oldugu surece jetta segmentinin en iyisidir.

• Ne jettaymis be.gecenlerde fuarda inceledim,cok siradan birsey,hele de tipi cok vasat.astra sedan bunun yaninda tasarim harikasidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: BayramAbi

O değilde ben hala jetta ile passat'ı önden ayırt edemiyorum.

jetta
     En çok satın alınmak istenen kompakt sedan vw jetta

passat

• quote:

Nasil ayirt edemiyorsunuz hayret ediyorum

Birinin sis fari yuvarlak jetta iste o

• Hayatta yanına uğrayacağım son araba. Benden uzak olsun da....

Oy verenlere sorsalarmış, kriter ne diye.... Ne cevap vereceklerini merak ettim.
  • ben çok beğeniyorum jetta'yı.
    bu sınıfta bir araçta ne beklerseniz sunuyor.
    al jetta'yı altına bir jant tak al sana spor.
    bıraktıgı gibi bırak ağır bir araç gibide duruyor.
    hiçbirşey yapma araç zaten çok güzel.
    vw bu işi tasarım'da götürüyor.
    gerçekten öyle.
    motor seçenekleri vs. bunlar bir yana tasarım bir yana.
    zaten motor seçenekleride fazlasıyla mevcut.
    1.2 1.4 1.6 gibi seçenekler verilmiş.
    daha ne yapsın anlamıyorum ama jetta benim gözümde sınıfındaki en iyi yere sahip.
    sahip olmak istedigim araçlardan birtanesi.
    inşallah birgün sahip olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avensis42

benim ise asla ve asla almayacağım araba jetta çok ciddiyim bedava verseler binmem..
    çok basit sıradan diğer c segment araçlara göre artı hiçbir özelliği olmayan malzeme kalitesi yerlerde gezen sıradan basit bir c segment araba...
    vw nin reklam politikası sayesinde bu arabayı birşey sanan insanımız malesef ilgi gösteriyor...
    bir önceki kasasını alabilirim ama yeni kasasını asla ...
    birkaç kere 122 hplik olanını kullanmışlığım oldu konfor ve yalıtım olarak aurisle arasında bir fark göremedim132 hplik auris, jettaya göre bana daha istekli geldi.. kalite olarak işçilik olarak avensisin zaten yanına yaklaşamaz... ben zaten aracın tipine şekline önem vermem...
    bu yüzden tercih sebebim değil.. en çok satın alınmak istenmesinin sebebi ise dediğim gibi reklam başka birşey değil...

Hocam önce aurisle kıyaslıyorsun daha sonra avensisle kıyaslıyorsun kafan mı güzel arabanın rakibi corolla ile kıyaslasana?
    ''Bedava verseler binmem'' demişsiniz şu an kullandığınız araba s serisi falan sanırım,şöyle gayri samimi cümlelerle çamur atmayın bari.

• forumda 3-5 kişinin araca çamur atması gerçeği değiştirmez.
  • quote:

yalnız değilmişim
    Gerçi hepsi benziyor birbirine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shide

quote:

jetta

passat

o fotoğraftaki passat Amerikada üretilen ve Avrupa modelinden daha büyük ve daha faklı araç
    EPIC FAIL

• quote:

Orijinalden alıntı: uvb007

quote:

Orijinalden alıntı: avensis42

benim ise asla ve asla almayacağım araba jetta çok ciddiyim bedava verseler binmem..
    çok basit sıradan diğer c segment araçlara göre artı hiçbir özelliği olmayan malzeme kalitesi yerlerde gezen sıradan basit bir c segment araba...
    vw nin reklam politikası sayesinde bu arabayı birşey sanan insanımız malesef ilgi gösteriyor...
    bir önceki kasasını alabilirim ama yeni kasasını asla ...
    birkaç kere 122 hplik olanını kullanmışlığım oldu konfor ve yalıtım olarak aurisle arasında bir fark göremedim132 hplik auris, jettaya göre bana daha istekli geldi.. kalite olarak işçilik olarak avensisin zaten yanına yaklaşamaz... ben zaten aracın tipine şekline önem vermem...
    bu yüzden tercih sebebim değil.. en çok satın alınmak istenmesinin sebebi ise dediğim gibi reklam başka birşey değil...

Hocam önce aurisle kıyaslıyorsun daha sonra avensisle kıyaslıyorsun kafan mı güzel arabanın rakibi corolla ile kıyaslasana?
    ''Bedava verseler binmem'' demişsiniz şu an kullandığınız araba s serisi falan sanırım,şöyle gayri samimi cümlelerle çamur atmayın bari.

evet s class aracımız da var arada onuda kullanırım... bir ara 2.5 v6 rover 75 de kullandım... bazen avensis bazen auris arada vectra kullanıyoruz işte... ben kıyaslamadım ki kullandığım araçlardan pek farkı yok dedim yani tercih etmek için bir sebebim yok dedim amana aman artısı olan bir araç değil sıradan basit malzee kalitesi yerlerde sürünen c segment bir araç işte abartmaya gerek yok ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avensis42 -- 18 Aralık 2012; 22:20:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

quote:

quote:

jetta

passat

o fotoğraftaki passat Amerikada üretilen ve Avrupa modelinden daha büyük ve daha faklı araç
    EPIC FAIL

biliyorum fark görülsün diye koydum

• quote:

quote:

quote:

quote:

jetta

passat

EPIC FAIL

biliyorum fark görülsün diye koydum

yaş kaç
    amerikadaki passatı görünce artık ayırt edebilicez yani öyle mi
    Türkiye'de satılan modelden bahsediyoruz,
    seni bilmem ama forumun büyük bi kısmı Türkiye'de yaşıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: eylülnisaeyvaz

quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

kendi aracımı alırken denediğim araçlardandı jetta. alana mani olmayayım, lakin bir araç bu kadar mı düz ve albenisiz olur be arkadaş. hiçbir şeyi çok kötü değil ama hiçbir şeyi iyi de değil.

işte en beğendiğim yorum

Her şeyi açıklıyor. Bence
  • quote:

Türkiye'de satılan modelden bahsediyoruz,
    seni bilmem ama forumun büyük bi kısmı Türkiye'de yaşıyor

ayırt edemiyorsan o senin sorunun kardeşim. şu iki aracı ayıramamanın tek sebebi olabilir : gözlem yeteneğin yerlerde.

jetta

passat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electrostatic -- 18 Aralık 2012; 22:46:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: D-Assault

Makyajdan sonra ciddi ciddi almayı düşünüyorum , inşallah iç plastiğini biraz düzeltirler özellikle iç kapı kollarının olduğu kısmı...Veya çılgınlık edip Tiguan alıcam Ama şu sıraya yazılmak yada yazılamamak muhabbeti canımı sıkıyor...

Hocam sıra bekleme olayı pek yok artık. biraz arayıp sormak lazım sadece. babamlar geçen ekimde aldılar, 3 gün bekleyerek. bursa doğuş un elinde varmış. pekte kulak asmamak lazım sıra çok var diyenlere. geçenlerdede arkadaşıma polo aldık, 1 hafta sıra bekledi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.