Şimdi Ara

En İyi B Segmenti Hb Araç (Karşılaştırma) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
12.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Corsayı aslında biraz da fiyat indirimi yapacaklarını yani gerçekten 37-38 gibi bir fiyat umduğum için düşünüyordum ama şu an vazgeçer gibiyim çünkü işin içine 208 girmişti bir de rio girdi sanırım şu an araba çok güzel gözüküyor şimdi sitesine girip fiyatına ve donanım paketlerine bakacağım, senin incelemene baktım gayet güzel inceleme yapmışsın ama 2 şeye takıldım bir o 0-100 değerine - çünkü o motor çok daha iyi bir 0-100 e layık bence- bir de kabul et bunu biraz fotoğraf eksiğin var

Edit: Bütçem natty versiyonuna yeterli o pakette bana yetersiz :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adrion -- 27 Temmuz 2013; 5:24:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adrion

Corsayı aslında biraz da fiyat indirimi yapacaklarını yani gerçekten 37-38 gibi bir fiyat umduğum için düşünüyordum ama şu an vazgeçer gibiyim çünkü işin içine 208 girmişti bir de rio girdi sanırım şu an araba çok güzel gözüküyor şimdi sitesine girip fiyatına ve donanım paketlerine bakacağım, senin incelemene baktım gayet güzel inceleme yapmışsın ama 2 şeye takıldım bir o 0-100 değerine - çünkü o motor çok daha iyi bir 0-100 e layık bence- bir de kabul et bunu biraz fotoğraf eksiğin var

Rio'nun diğer araçların fulleriyle eşdeğer paketi fancy.Ve gerçekten doludur.Ayrıca sağlam indirim almanız şart.45.900 şaka gibi bir rakam.Hakkı en fazla 43.

0-100 değeri almadan önce bizim de kafamızı fazlasıyla kurcaladı.Araç uçmasa da ara hızlanmalar gayet yeterli.Ara sıra kalkış denemeleri oluyor.esp off konumunda iken seri bir şekilde,çekiş düşmeden gayet iyi şekilde kalkıyor.Ama esp açık ise araç patiye düşmemek için çekişi kesiyor.Herkesin beklentileri farklı tabii ki test sürüşü yaparsanız daha sağlıklı bir şekilde anlaşılır.

Fotoğraf konusunda aceleyle çekilmiş kareler.Çok daha iyileri elimde şu an mevcut.Tabi yine de iyi olduğumu söyleyemem

• Gerçekten çok hoş araba ama laf olsun diye söylemiyorum bence cliodan fln daha güzel bir araba dış görünüş olarak ayrıca her paketinde de tüm güvenlik sistemlerinin olması da ayrı güzellik polo da esp eklettiriyorsun bilmem ne kadara corsa da esp yok bile fancy paketinde otomatik klima elektrikli katlanır yan aynalar fln oldukça müthiş fancy zaten fazlasıyla yeterli 43 olursa belki bir nebze alabiliriz ama 46 yı vermemiz gerçekten zor 1000-2000 lira için mi laf yapıyorsun diyeceksin belki ama hani bütçemizin sınırındayız biraz da
  • quote:

Gerçekten çok hoş araba ama laf olsun diye söylemiyorum bence cliodan fln daha güzel bir araba dış görünüş olarak ayrıca her paketinde de tüm güvenlik sistemlerinin olması da ayrı güzellik polo da esp eklettiriyorsun bilmem ne kadara corsa da esp yok bile fancy paketinde otomatik klima elektrikli katlanır yan aynalar fln oldukça müthiş fancy zaten fazlasıyla yeterli 43 olursa belki bir nebze alabiliriz ama 46 yı vermemiz gerçekten zor 1000-2000 lira için mi laf yapıyorsun diyeceksin belki ama hani bütçemizin sınırındayız biraz da

Yok hocam kesinlikle 46 bin lira vermeyin zaten.Etmez.1.500 lira indirim kolay ama sonrası sizin pazarlık yeteneğinize kalmış bir durum...
  • B sınıfında 2 araç tanırım... VW Polo 1.4 Comfortline ve Clio4 0.9 Touch
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu78

Jazz > Fiesta > Clio > Corsa

Yakıt tüketimini işin içine katmamışsınız sanırım pek :) poloyu değerlendirme içine bile almamışsınız ayrıca corsayı niçin en sona attınız merak ediyorum?

208in dış görünüşünü oldukça beğendim 1.4 dizel üst vergi dilimine giriyor ayrıca torku ve beygiri biraz düşük 1.3 multijet ve cdti a göre ama otomatikleştirilmiş 5 vitesi fln var hoş fiyat ve donanımı da güzel birazcık dar olduğunu düşünüyorum

evet sürüş deneyimi yol tutuşu olarak bildiğim kadarıyla fiesta sınıfındakilere nazaran oldukça iyi, zaten ford bu konuda iyi fakat dizel motoru oldukça hantaldı, 1.5 tdci 75 beygir seçeneği konuldu ona bu konuda iyileşmiştir. Ayrıca içeriside hem ön hem arka taraf olarak oldukça dar

Polo bu sınıfta gerçekten çok iyi bir araba tek sorunu donanım eksikliği..

•  En İyi B Segmenti Hb Araç (Karşılaştırma)
  • Model ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zczz22 -- 27 Temmuz 2013; 15:03:01 >
  • 2011 model dizel corsa sahibiyim. Araç sorunsuz motoru, 5 kişilik rahat kabin, düşük mtv, Hız sabitleyici, Ortalama 4 litre/100 km yakıt tüketimi ile çok cazip.
     En İyi B Segmenti Hb Araç (Karşılaştırma)
  • quote:

1.2 tsi+ dsg uyumu gerçekten müthiş

forumun efsanesi olmuş dsg,halen müthiş diyenler var.
    Allah orucu başa vurdurmasın sonu iyi olmuyor.
  • i20 ve Clio

gerisi yalan
  • En "iyi" derseniz A1, en "güzel" derseniz Mini Cooper.

Diğerlerine bakacak olursak:

İkinci el piyasası: VW Polo, Renault Clio, Opel Corsa
    Konfor ve kalite: VW Polo, Honda Jazz
    Güvenlik ve Donanım: Chevrolet Aveo
    Teknoloji: Renault Clio
    Yakıt Tasarrufu: Mitsubishi Colt
    Sorunsuzluk: Honda Jazz
    Motor: Seat Ibiza (1.2 TSI 105'lik motorla bence bu sınıfta en iyisi )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FirstClass -- 27 Temmuz 2013; 18:43:10 >
  • 35 bin tl fiyatı full donanımı düşük vergi ve yakıt tüketimi ile bu sınıfın en iyisi SUZUKİ SWİFT .
  • Corsa ve Fiesta derdim en düzgün modeller onlar. Aslıdna Punto B sınıfı değil ancak Fiyatları B sınıfı ayarında. Eğer B ile karşılaştırılırsa 1. Olur.
  • kimse punto evo dememiş
  • Yeni Renault Clio İcon 1.5 dCi 90 bg Stop & Start kırmızı renk, gerisini boşver.

• Sandero stepway al 10 bin liran cebinde kalsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

1.2 tsi+ dsg uyumu gerçekten müthiş

forumun efsanesi olmuş dsg,halen müthiş diyenler var.
    Allah orucu başa vurdurmasın sonu iyi olmuyor.

VW severim fakat doğuşu hiç sevmem o yüzden bir fanatikliğim yok ama bildiğim kadarıyla dsg 1.2 tsi ile birlikte sorun çıkarmayan bir şanzıman ayrıca sorun çıkarması dışında zaten çok güzel bir şanzıman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpine.

Yeni Renault Clio İcon 1.5 dCi 90 bg Stop & Start kırmızı renk, gerisini boşver.

Kesinlike katılıyorum B segmentinde hem bu kadar full donanım, hem icon çok yakışıklı, hemde 1.5 dci 90bg az yakar çok kaçar ama bu aracı Joy donanım almamak lazım içi acaip boş

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.