Şimdi Ara

En İyi B Segmenti Hb Araç (Karşılaştırma) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
12.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • http://www.haberdar.com/sahibinden-en-cok-satilan-araba-markasi-belli-oldu-3925260-haberi

ikinci el de en çok giden arabalar.
    vw yi herkes övüyor ama en çok renault en hızlıysa hyundai satılıyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Sürücü

Colt düşünenlerdenim ciddi ciddi. Aslında otomatik Lancer düşünüyorum; ama işte bilemiyorum kafa karman çorman; sebebi de maddiyat. Uzun yola çıksam belki senede bir bilemedin iki kere çıkarım. Çok mu rahatsızlık veriyor bu Colt? Tipo muydu Uno muydu neydi tam hatırlamıyorum adını da ikisinden biri, geçenlerde binmiştim bozuk yolda; yol sesi ve yolu hissettirme hususunda bundan daha mı iyi yoksa daha mı kötü?
  • yeni nesil bütün arabalar hemde bütün her ceşit araba
    şahin doğan bradvay uno tipo tempra kıyas yapılamayacak kadar üstündür.
    b sınıfı araçları beğenmeyenler genelde hep d segment kullanıcılarıdır. d segmentler ise avensis vectra mercedes bmw 5 kasalar vs gibi 2.0 motor ve full konfor araçlardır.
    c sınıf ve b sınıf kullanıcılar küçük motorlardan çok fazla rahatsız olmazlar çünki araçlarının kapasitelerini bilirler.

colt iyi bir araç ama yakıt tüketimi ve şanzuman önemli bunları da kontrol etmek lazım.
    otomatik araç alacaksanız 4 vites A/T ler sorun çıkarmaz ama çıkarmadığı sorundan daha fazla yakıt tüketirler. cvt şanzumanlar şu an en çok tutulanlar dsg ile birlikte. dsg gücü hissettirir ama arıza konusu malum. cvt ise az yakar az kaçar. robotize easytronik multimod gibi olanlar ise daha farklı bir sorun yaşamaktalar. hepsi tek tek incelenmiş artıları ve eksileri paylaşılmış bulunmaktadır bütün forumlarda.
    size en uygun hangisi ise hangisi işinize geliyorsa onu tercih edeceksiniz.
    örneğin. nissan micra küçük makul fiyat şehir içi az yakıyor cvt şanzuman ama motor sıkıntılı.
    birde araç alırken 4 silindirden aşağı olmamasına dikkat edin.
    3 silindir araçlar çok sesli çalışırlar. traktör gibi. traktörlerde 3 silindirlidir. bir sürü teknik açıklaması var bu olayların.
    1.3 cc nin altındaki motorlar genelde 3 silindir olur.

• yazdik ya yakit ve sanzimani. ama olmaz gidip hantal 4ileri veya cacik dsg alin. 150-200bin km'lerde sanzimani sapasaglam bir cok colt var ve hic masraf acmamis. yakit olarak 1.4 tsi a kafa tutar atmosferik oldugu halde.

@trcn
    uno ya bindim ondan kat be kat iyi. accent milenyum admire 2000-2006 kasasindan biraz daha konforlu buyuk ihtimal accent binmissinizdir. accentten %10-20 iyidir.

istanbuldan 100km/h civarinda hizla 240km sonra sakaryayi gecince kahvalti ve lpg icin durdum. tekrar durdugumda ise 370km yol yapmistim. tekrar lpg alip 110km daha yaptim 650km yolu tamamladim. eve gitmeden ruhsat ve plaka icin emniyete gittim. bu yolculuk oncesi 2-3 gun 5saat uyudum. araba al et dinlenemeden yola ciktim. son 100km biraz yoruldugumu hissettim. o da tam dinlenmedigimden olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Sürücü -- 29 Temmuz 2013; 9:40:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorum için teşekkür ederim
  • Euro5 benzinli motorlulara müjde!
    Arkadaşlar bugün yağ değişimi için sanayiye ustama gittim.Aynı zamanda komşum da olan ustam sübap erimesi olayının çok da önemli olmadığını,50.000 kmdeki serviste Landirenzo kit takılan Astra 1.6 115 hp h kasa bir arabanın bizim malum sorunla geldiğini ve servisin lpgden kaynaklanan sorunu (Landirenzo ve +lpg sigortası yapılmış)kabul etmediğini ve 2500 lira istediğini,kendilerinin ise sübapları söküp tornacıda taşlatıp 50,000 km daha ömür biçildiğini söyledi.Yani bir daha taşlanması yapılması mümkün değil o zaman çelik sübapla değişir ama ilk sübap erimesinde 1 günde halledilir hocam dedi.Maliyeti ise her şey dahil 250 lira.Yani işten anlayan usta bulduktan sonra ortalama 50.000 km.de 250 lira için benzinde kullanıp 1000lerce lira zarar eden benzinli Aveocular Lpg'ye geçmeyi ertelemesinler.
  • Her konuda ekonomik, sağlam, kendini kanıtlamış ve sınıfındakilere nazaran geniş bir araç olduğu için bu segmentte Corsa 1.3 cdti benim gözümde birinci
  • quote:

Orijinalden alıntı: FirstClass

quote:

Orijinalden alıntı: akmac

Türkiye'deki Pololar böyle değil. O yüzden Clio 4 Icon rakipsiz.

En İyi B Segmenti Hb Araç (Karşılaştırma)

Hangi Polo böyle değil çok merak ettim. Bu araç GTI ve buradaki tüm Polo GTI'lar bu şekilde geliyor. Navigasyon standart değil tabi ama zaten yurtdışında da genelde standart gelmiyor. Yani normal Polo'yu zaten nerede alırsanız alın bu şekilde gelmez.

Yanlışınız var, polo gti'ın direksiyonu ve vitesi böyle kötü değil. Gerçekte olan  En İyi B Segmenti Hb Araç (Karşılaştırma)

• quote:

Orijinalden alıntı: sHiM

quote:

Orijinalden alıntı: FirstClass

quote:

Orijinalden alıntı: akmac

Türkiye'deki Pololar böyle değil. O yüzden Clio 4 Icon rakipsiz.

Hangi Polo böyle değil çok merak ettim. Bu araç GTI ve buradaki tüm Polo GTI'lar bu şekilde geliyor. Navigasyon standart değil tabi ama zaten yurtdışında da genelde standart gelmiyor. Yani normal Polo'yu zaten nerede alırsanız alın bu şekilde gelmez.

Yanlışınız var, polo gti'ın direksiyonu ve vitesi böyle kötü değil. Gerçekte olan  En İyi B Segmenti Hb Araç (Karşılaştırma)

Avrupa'da boş paket GTI aldığınızda o direksiyon geliyor. Vites ise eski tip olduğu için o şekilde. Aslında fotoğrafta hata yok, vites eskiden o şekildeydi. 2011 sonrasında hemen hemen tüm VW vitesleri değişti ve resimdeki spor modele geçti ama zaten Polo GTI 2011 öncesinde yoktu o yüzden o vites hiç kullanılmadı. (orijinal alıntıdaki) Resimdeki araç muhtemelen GTI görünümü verilmiş bir Polo ya da bazı ülkelerde GTI vitesi o şekilde geliyor (ya da en uç örnek olarak vitesi değiştirilmiş bir GTI).

• suzuki swift b segmentinde en makul seçenektir düşük vergi yakıt tüketimi(fabrika verilerinde 0 hata oto dergi haberi) standart özellikleriyle donanımıyla güvenliğiyle(7 hava yastığı) sorunsuzluğuyla
  • FirstClass F kullanıcısına yanıt
    POLO GTİ DİREKSİYONUNU NEREDEN ALABİLİRİM 2012
  • puntoyu kaale almayan arkadaşlar var
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.