Şimdi Ara

EN İYİ GALAXY ACE KORUMA KILIFI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncellikle herkese iyi günler... Ben galaxy ace telefonum için epeyden beri kılıf arayışı içerisindeyim. Bir kaç tane aldım ancak beklediğim gibi çıkmadı. Silikon kılıflardan istiyorum bi kaç tane aldım ancak telefonuma taktığımda çok kaba gösteriyor. Bu yüzden telefonuma taktığımda çok kaba göstermeyecek slok senkronizasyonu tam olacak ve görüntü olacak memnun edecek bi kılıf arıyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum fiyat sorun değildir önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: oqi42

Öncellikle herkese iyi günler... Ben galaxy ace telefonum için epeyden beri kılıf arayışı içerisindeyim. Bir kaç tane aldım ancak beklediğim gibi çıkmadı. Silikon kılıflardan istiyorum bi kaç tane aldım ancak telefonuma taktığımda çok kaba gösteriyor. Bu yüzden telefonuma taktığımda çok kaba göstermeyecek slok senkronizasyonu tam olacak ve görüntü olacak memnun edecek bi kılıf arıyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum fiyat sorun değildir önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim...

bende fileli silikon kilif var gayet guzel bence. telefonun ust ve alt kismi acik sadece diger yerler kapali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.