Şimdi Ara

EN İYİ OLMAK İSTEYEN TÜRKLER BAKSIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun süren araştirmalarim sonunda belirlediğim str ve int hibrid charlarin statlarini açıklıyorum

arkadaşlar lvl 90 bi adamın son degree setinde

ortalama 60 str int olduğunu düşünürsek

lvl 90 hibrid int
    str 220 (160 çıplak)
    int 385 (325 çıplak)
    %71 phy
    %99 magic
    12.8k hp +hp bonus

51 str verilcek/kalan int e

-----------------------------------------

lvl 90 hibrid str
    str 330 (270 çıplak)
    int 275 (215 çıplak)
    %90 phy
    %70 magic
    19.2k + hp bonus

106 int verilcek gerisi str

bu tamamen benim görüşümdür

bu buildlere istediğiniz silahi kullanin :)keyfiniz bilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harakani -- 26 Şubat 2007; 17:52:56 >

• Hybrid yapılandırmada -int ağırlıklı- magic atakların %100 olması gerktiği üstüne bir fikir birliği var.Gerçi bu yapılandırmada kıyafetlerden gelenlerle bu oram %100 olacaktır.Bunu eklemek isterim bunun dışında diyeceğim yok.
    Bir de bizde sınır 80 -level 80- millet ona göre ayarlayın kendinizi.30 statı silin ona göre.Kafadan 51 str verip sonra;"aaa yanlış oldu demeyin."
  • eline sağlık ama dikkate almaz umarım kimse bunları yanlış yönlenmesin insanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi life_is_a_game -- 26 Şubat 2007; 10:21:34 >
  • arkadaşim yanlış anlıcak bişey yok
    herşey belli
    böle yaparlarsa bence şahane bi hbrid char sahibi olurlar
    lvl 70-80-90 a kadar ayri ayri hesp yapmak istemedim
    yanlışlıkla str veya int veren arkadaşlara özellikle yardimim olur die düşünüyorum
    çoğu oyuncu saflığı bozulmuş karakteri çöp olarak görüyor ama ben iddia ediyorum benim verdiğim buildler kendi aralarinda kapişir ama diğer full str int leri havada götürür diorum ayni item koşullarinda
    bu buildler ayni değerde itemlerle pvp de en az 10 da 7 yapar

tabiki bu benim görüşüm herkesin görüşüne saygim var ama bende pure str ve int gittim
    tüm serverlerde herkes bi araştirsin işi bilen hibrid charlarin ne kadar sağlam oluğunu herkes bilir
    bu charlar ii itemlerle desteklendimi pvp ve trainde çok zevk verir die düşünüyorum
    bu size sadece bi örnek osun isterim herkes pure str pure int die mota mot tutturmmuş
    bunun yanliş olduğunu düşünüyorum

herkese ii oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harakani -- 26 Şubat 2007; 14:01:30 >

• saol emeğe saygı ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.