Şimdi Ara

En Kalitesiz Ygs 2014 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • özellikle sosyal ve türkçede sorular çok tereddütlü ne olacağı hiç belli değil.
  • Sınavım kötü geçmedi mat 34.25 fen 35-36 türkçeden 35 bekliyorum sosyal 17-18 ygs1 önemli benim için . Sorular türkçede kesinlikle kalitesizdi bu kalitesizliği sınav esnasında anladım ve çok komplike düşünmeden yapmaya karar verdim . bu sayede türkçem çok iyi geçti keşke daha kaliteli paragraflar olsaydı. türkçesi iyi olan insanlarında hakkı yendi bence benim işime geldi tabi milletin çelişkide kalıp kötü yapması ama onlarda insan ve çok çalışanlar vardı eminim . Benim gibi çok az çalışan birinin onları geçmesi kötü oldu kim bilir benim gibi az çalışıp çok çalışanları geçen kaç kişi olucak . Bu sınavın kalitesiz olduğunu gösterir . o adamların hakkını kim ödicek şimdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gianuzzi Yarımayı

quote:

Orijinalden alıntı: gillbert

Hadi çelişkiyi geçtim, akrep yelkovan sorusuyla üzüm sorusunu ösymye yakıştıramadım. Her kitapta olan klasik sorular.

Cidden o üzüm sorusu neydi öyle, tam 80'lerdeki öss soru tipiydi.

bizim dersane nedense seri denemelerde hep üzümlü soru mantığında sorular sormuştu. (cemaatin hiçbir dersanesine gitmiyorum)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.