Şimdi Ara

en Küçük board

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar evde kendi mini pc mi toplamak istiyorum e-kolayın minipc adında dağıttığı türden bir şey
    bu nedenle küçücük bir boarda ihtiyacım var. windows 2003 kurup asp çalıştırıcam. biraz deneysel yani
    hali hazırda celeron130 işlemci 1-2 hdd, ve 128+256 sd ram'im var.

en kötü ihtimalle linux çalıştırsam yeter. böyle bir board konusunda bilgisi olan edinebileceğim yer bilen varsa çok sevinirm.
    ilgililere teşekkürler.

• quote:

Orjinalden alıntı: mnckry

arkadaşlar evde kendi mini pc mi toplamak istiyorum e-kolayın minipc adında dağıttığı türden bir şey
    bu nedenle küçücük bir boarda ihtiyacım var. windows 2003 kurup asp çalıştırıcam. biraz deneysel yani
    hali hazırda celeron130 işlemci 1-2 hdd, ve 128+256 sd ram'im var.

en kötü ihtimalle linux çalıştırsam yeter. böyle bir board konusunda bilgisi olan edinebileceğim yer bilen varsa çok sevinirm.
    ilgililere teşekkürler.

walla biz daha çok kamyon veya tır görünüşlü kasalarla ugraştımız için merak edip bakmadık ama
    www.google.com dan mini pc diye arattıra bilirsin

• ya küçük boardlar genelde özel üretim kasalarla geliyo diye biliyorum mesela shuttle türü kasalarda geliyo beraber tek olarak satan bi yer bilmiyorum ama shuttle ı hızlı sistem getiriyodu yanlış bilmiyosam .
  • teşekkür ederim üstteki arkadaşın tavsiyesi ile bu adresi buldum.
    fiyat yazmamışlar hiç alternatifleri arıyorum hala :)

• vallahi çok teşekkür ederim, istediğim gibi olanlar var
    fakat kiminde onlie satış yok, Türkiye'de olsa diye baktım daha çok
    ama bakalım olmaza getirticez, teşekkürler.
  • Bu kasalarda eski parçalarını kullanabileceğini hiç sanmıyorum.
  • küçük board lar genelde her şeyi onboard içeren board lar değil mi.

Üzerinde işlemci RAM yuvası varbir kaçtanede çıkış var o kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BAy Ciddi -- 4 Ekim 2006; 21:36:39 >
  • halihazırda Celeron 1.1 ( s370 tualatin ) , VIA Board PLE133T ,ses O/B , LAN O/B , 376sdram,20gbQuantum , mini ATX şeklinde bir yedek makinem var download amaçlı olarak kullanıyorum

elinde celeron 1.3 varsa ki bu tualatin oluyor , uygun bir anakart bulman gerekli
    VIA PLE133T yada i815(E-B yada her neyse Tualatin destekli olandan) bir onboard anakart almalısın , elbette 2.el olarak , gittigidiyordan yada forumun 2.el kısmından bulabilirsin , ben forumdan almıştım
  • arkadaşlar teşekkürler, ben mevcut elimdekini söyledim.
    zaten herbişi onboard arıyorum dediğim gibi download + asp + livem gibi şeyler çalıştırsan sadecesorgu amaçlı bi makina :)
    azimkar bahsettiğim modele bir bkayım bulurum sanırım
  • http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=3036734
    bu ikinciel sitesinde sizin aradıgınız gibi bir model var isterseniz bir irtibata geçin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.