Şimdi Ara

En yakın arkadaşımdan yediğim efsane satış (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
2
Favori
14.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
148 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    +1 tanımadığın adamla halı saha oynanmaz. En fazla 1 kişi alınabilir o da o kişiyi getiren arkadaşın kefil olacaksa,yoksa olmaz. Tanımadığın adamla maç yapınca hep bi maraz çıkıyor.
  • Tanımadığım adamla arkadaşının tanıdığı diye bırak halı sahayı, online bilgisayar oyunlarına bile girmiyorum. (Asosyallik seviye 100)

İyi yapmışsınız.
  • 27 yaşa göre biraz çocukça bir olay olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spot etkinliklerinde vucut çok oksijen tükettiği için beyne oksijen ve kan daha az taşınır.
    İç güdüler ile hareket edersin.

Adamın özü buymuş. Sonradan pişman olmadıysa arkadaşın, adamsa olmuştur. O zaman arkadaşlığı kesin.
  • Siz 1 yıldır oynuyodunuz. Bir kaç aya o eleman gelmez olur yada dağılırlar.
  • yaşın olmuş 27 o adam evliyse sende çok genç değilsin,
    sakallık,bıyıklı,göbekli,yaşlı,maşlı ne farkeder ki? kendini ezdirmeyeceksin hocam.
    Adamlık yaşa bakmıyor herkes güçsüz gördüğüne çöküyor ,arkadaşın belki arada kaşmıştır abisi yüzünden.
  • 30 yaşındayım, halı sahaların her zaman aranılan adamı olmuşumdur, çok şükür oynarız bir şeyler.

Halı saha raconunda laf edilmeyecek tek mevkii sürekli kalede duran KALECİ dir.

Kimse laf edemez, 2-3 golde bir değişmeli kaleciye laf yapılabilir ama sürekli kalede duran vefalı insanlara absürd gol bile yese laf söylenmez.

İyi yapmışsınız, demek ki yakın arkadaşınız değilmiş hayırlısı olmuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45D13A301 -- 11 Eylül 2018; 11:4:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-45D13A301

30 yaşındayım, halı sahaların her zaman aranılan adamı olmuşumdur, çok şükür oynarız bir şeyler.

Kimse laf edemez, 2-3 golde bir değişmeli kaleciye laf yapılabilir ama sürekli kalede duran vefalı insanlara absürd gol bile yese laf söylenmez.

Aynen öyle. Halı sahada kaleciye karşı böyle bir olay hatırlamıyorum.
  • Böyle psikopatlardan uzak durmakta fayda var

Arkadaşın büyük ihtimalle seni satmak istememiştir ama yeterli iradeye sahip değilmiş, sonuçta yaptığın şey iyi olmuş

• Arkadaş ne demek? Boş işler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahada agresif adamla anlaşırım ama umursamaz adama tahammülüm yoktur. "Ter atmaya geliyoruz yeaa!" diyenleri saunaya yönlendiriyorum. Maçın ortasında kolundan tutup dışarı attığım bile oldu hatta maçın kalanını izledi çıkınca tatlı yemeye gittik. Bağırma, tartışma olur ama HALI SAHADA KAVGA-KÜFÜR EDİLMEZ.
  • İnanabiliyor musun sonuna kadar okudum. Olmuş bu...
  • O nasıl oluyor hocam? Ne gibi felsefesi var bu isin,ozelden de yazabilirsiniz.

• Futbol aşıklarının en az yarısı lüzumsuz insanlardan oluşuyor.

saha dışında insana benzeselerde sahada içlerindeki hayvan açığa çıkıyor.
    10 maçın 1 inde bir tane lüzumsuz çıkar geri kalan 10 unun verdiği motivasyonu alır götürür,o yüzden futboldan uzak durmak en sağlıklısıdır, başka sporla ilgilenin.
  • Doğru olanı yapmışsın arkadaşım lakin işin kötü, çok kötü tarafı ne biliyor musun? Biz yapılan haksızlıklara karşı insanları eleye eleye yalnız kalıyoruz. Bende de vaki değildir haksızlığa uğradığımda seçilen tarafın 'ben' oluşu...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konuya dahil olmayan adam

Bir insanı en iyi yatakta tanırsın.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 12 Temmuz 2021; 4:25:18 >
  • Hocam halısahada top oynayanları yatağa mi alsın yani

• Ben kibar bir şekilde sonlandirmazdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-45D13A301

30 yaşındayım, halı sahaların her zaman aranılan adamı olmuşumdur, çok şükür oynarız bir şeyler.

Senelerdir bende oynarım hocamda size katılmıyorum.Absürt goller yiyorsa bal gibide laf edilir kimse zorla tutulmuyor orda kötüyse çıkar.

He maç kötü maçtır eğlencesine yapılmış maçtır o zaman sorun yok tabiki.

Katıldığım bi konu ise evet kalecinin kredisi diğer mevkilere göre fazladır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.