Şimdi Ara

EP2 den sonra KARAKTER ACIM KARARSIZLIGI !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2 ay kadar cabal oynuyorum cabal a yeni başladım ve 60 fa oynuyordum, ep2 cıkması sonucunda skilllerin deiştimesiyle beraber fa karakteri diger karakterlere baklırsa baya bi seviyesz durumda oldugunu gördüm bunun üzerine karakterimi degistirmeyi düsünüyorum ;
    ; en iyi bir karakter tavsiyenizi yazınız lütfen !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi say2 -- 15 Haziran 2008; 2:50:16 >

• bence fs
  • bencede FS çünkü Absorb ve defans skilleri çıktı ve absorb basan bir FS pvpde %100 alır bence tabi lvl 20 de olması gerekiyor ben bladerimi bırakıp FS kasmaya bakıyorum şimdi o skilli açmak için kasıyorum şu an elimden geldiği kadar herkez FA ezik kaldı diyor EP2 den sonra ama neresi ezik onu anlamadım ?
  • Tabi FS güzel gibi duruyor da, pvp de absorb-defans ve mortal açacak kadar ezik olursan. Böyle gerizekalı skilleri kullananlar olmadıkça her char eşit.
  • FA ezik miş yok bilmem ne oynamasini bilmezsen item yapamazsan ezik demesi kolay olur gel marsa 161 Fa ya sahibim istediğin dungeona girer istediğin yerde istediğin karekterle pwp yaparim
  • quote:

Orjinalden alıntı: say2

herkeze mrb;

2 ay kadar cabal oynuyorum cabal a yeni başladım ve 60 fa oynuyordum, ep2 cıkması sonucunda skilllerin deiştimesiyle beraber fa karakteri diger karakterlere baklırsa baya bi seviyesz durumda oldugunu gördüm bunun üzerine karakterimi degistirmeyi düsünüyorum ;
    ; en iyi bir karakter tavsiyenizi yazınız lütfen !

Saçmalığa bak 60 lwl de neyin ne olduğunu nerden anladin140 ol önce sonra konuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Çağrı

Tabi FS güzel gibi duruyor da, pvp de absorb-defans ve mortal açacak kadar ezik olursan. Böyle gerizekalı skilleri kullananlar olmadıkça her char eşit.

Bence sen fslere gıcık olmuşun hep gzl bi char olmadığıı sölüosun ama kullanma meselesi bu karakteri bu kdr çok eleştirme bende bl yi sevmem ama 1 kere sölemişimdir bunu

Ve her charı eleştiriken salak veya gerizekalı gibi laflar kullanıosun Örnek:Böyle gerizekalı skilleri kullananlar olmadıkça...

her sözüne salaak gerizekalı gibi laflar ekleme lütfen

Edit:ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skalter -- 15 Haziran 2008; 14:59:30 >

• beyler ben oyunu indiriyorum hangi servere gelim hangisi daha iyi
    ve hangi krekteri açim hangisi daha iyi vurur
  • bu fslrde de hep kendini beğenmiş kişiler oluyo. wa varken en iyi char fs nasıl diebilyonuz ki wa bile en ii char diil. wiz ve bl varken
  • quote:

Orjinalden alıntı: tirioda

quote:

Orjinalden alıntı: Çağrı

Tabi FS güzel gibi duruyor da, pvp de absorb-defans ve mortal açacak kadar ezik olursan. Böyle gerizekalı skilleri kullananlar olmadıkça her char eşit.

Bence sen fslere gıcık olmuşun hep gzl bi char olmadığıı sölüosun ama kullanma meselesi bu karakteri bu kdr çok eleştirme bende bl yi sevmem ama 1 kere sölemişimdir bunu

Ve her charı eleştiriken salak veya gerizekalı gibi laflar kullanıosun Örnek:Böyle gerizekalı skilleri kullananlar olmadıkça...

her sözüne salaak gerizekalı gibi laflar ekleme lütfen

Edit:ekleme

Sözüm skillere, ya da soyut kavramlara olduğu sürece sizi ne ilgilendir, ne de yorum yapmanızı gerektirir. Dikkat ettiyseniz skili kullanana bile lafım yok, kişiye olsaydı şikayet edilmeme sebep olabilirdi, ancak gerçekte olmayan soyut bir kavrama yönelik. Sizin terbiyenizi bozacak seviyede sözler de olamaz bunlar, teoride belli bir yaşın üstünde olmanız gerekiyor, bu lafların daha kötüleriyle karşılaşmışınızdır.

FS ye gıcık olmam mümkün değil, zira elimde +120 ve dual trans fs de var. Hatta öyle ki wizard dışında her chardan var +120 ve dual trans. Bilip de konuşuyorum, oynadım yani. Ki fs nin güzel bir char olmadığını belirten (Ep2 sonrası yazılmış) bir postumu bulup getirirseniz gözlerinizden öperim. Ep2 sonrası ilk zamanların şokunu saymazsak yazdığım her postta açıkca belirtiyorum ki, HER CHAR EŞİT. Yani kullanma meselesi falan gibi terimlerle beni küçük görmenize gerek yok, istediğiniz her char için sizin kullandığınızdan çok daha iyi combolar ya da charı kullanmakla ilgili bilimum bilgiyi verebilirim.

Ha sizin bl yi sevmemenize de, sebeplerini belirtirseniz güzelce açıklayıp her charın eşitliğine bağlarım isterseniz.

• itemini yaparsan her char iyi, blader wa wi fa ama bunu fs için söylemek zor hernekadar ep2 de gelen pve bufflari fs'yi canavar yapsada pvpde pek iyi değil,

düşük atağı yüzünden yüksek lvl maplarinda diğer karakterlere göre düşük dmg veriyo, çok fazla amp gitmek lazim. ki sonuçta fs açan adam definin yüksek olup ataklarının düşük olucağını göz önüne almıştır.

+ pvplerde ( magic fsye lafim yok ) completer skili ortalama 140-150 lvl birine yaklaşık 1700 vuruyor ama critic gelmediğinde vurup vurmadığını zor anlıyorum helekiiiiii mithril setle yüksek def yapmış arkadaşlara karşı 900ün üstünde defi olan biri geldiğinde critic vurma şansıznı azalıyor + skiller işlemiyor neredeyse. birde skillerin uzun sürelerini ekledikmi bi completer vurana kadar wi veya fa 4-5 kere rahat vurur.

%24 rate veren buff hernekadar iyi olmasına karşın eklenmesi hoş olucak bişeyi unutmuşarmı ne acaba? max critic rate
    2xrol+2 takip direk %59 rateye çıkılıyor, sırf bunu test etmek +%9 max critic rate veren set yaptim ama sonuç pekde hoş değil yinede nadir critic vuruyorum. ama hernasılsa bir wa yada blader %40 larda neredeyse full critic vuruyorlar.uzun skillere bakıldığında fs ye critic rate konusunda bişeyler eklenmesi lazim bance.

yani düşünün, bir fs için hayalinizdeki itemleri yazın yada olabilecek en iyi itemleri nekadar iyi yapabilirsinz? birde aynı itemleri diğer karakterlere koyun onlar nekadar iyi olabilir? arada büyük bir fark olur.

yanlısım varsa yorumlarınızı ekleyin saygılar.

• quote:

Orjinalden alıntı: XErTuX

itemini yaparsan her char iyi, blader wa wi fa ama bunu fs için söylemek zor hernekadar ep2 de gelen pve bufflari fs'yi canavar yapsada pvpde pek iyi değil,

düşük atağı yüzünden yüksek lvl maplarinda diğer karakterlere göre düşük dmg veriyo, çok fazla amp gitmek lazim. ki sonuçta fs açan adam definin yüksek olup ataklarının düşük olucağını göz önüne almıştır.

+ pvplerde ( magic fsye lafim yok ) completer skili ortalama 140-150 lvl birine yaklaşık 1700 vuruyor ama critic gelmediğinde vurup vurmadığını zor anlıyorum helekiiiiii mithril setle yüksek def yapmış arkadaşlara karşı 900ün üstünde defi olan biri geldiğinde critic vurma şansıznı azalıyor + skiller işlemiyor neredeyse. birde skillerin uzun sürelerini ekledikmi bi completer vurana kadar wi veya fa 4-5 kere rahat vurur.

%24 rate veren buff hernekadar iyi olmasına karşın eklenmesi hoş olucak bişeyi unutmuşarmı ne acaba? max critic rate
    2xrol+2 takip direk %59 rateye çıkılıyor, sırf bunu test etmek +%9 max critic rate veren set yaptim ama sonuç pekde hoş değil yinede nadir critic vuruyorum. ama hernasılsa bir wa yada blader %40 larda neredeyse full critic vuruyorlar.uzun skillere bakıldığında fs ye critic rate konusunda bişeyler eklenmesi lazim bance.

yani düşünün, bir fs için hayalinizdeki itemleri yazın yada olabilecek en iyi itemleri nekadar iyi yapabilirsinz? birde aynı itemleri diğer karakterlere koyun onlar nekadar iyi olabilir? arada büyük bir fark olur.

yanlısım varsa yorumlarınızı ekleyin saygılar.

ben wa bilmem ama bl kastım baya critical vuruyor ve sağlam itemlerle birşey oluyor ama fs yi kasıyorum artık ve bu charında tam bir critical charı oldunu anladım critical buffu çok hoş bir skill 2x RoL +2 dizincede çok güzel bir char olacana eminim ben şu an sword fs kasıyorum bunu ilerde magice döndürecem hayırlısı çıksın bakalım pvpde kim yeniyor magic diyorlar ama swordun comp gm skilli çok seri vuruyor ondan kararsız kaldım yinede yapmaya değer gözlemci olarak

• ben mercuryde magic fs idim pazar kanalında pvp yapanlar bilir Aruhan, mercurydeki sayili en iyi mfslerdendim ama sıkıcı tamam pof pof skill atiyosun critic gelince herbiri 700 vuruyor karşında adam duramıyor ama bi zaman sonda sıkılıyorsun ki düşün en iyilerdendim bıraktım herkes şaşırdı:P
    itemlerimi yaziyim bak gözünde oluşsun.

helm st %36dmg
    suit %7 m.amp 50hp
    botlar titan %7 amp 80hp ( extend )
    ellik %7 magic amp craft sg
    katana +5 mithril magic amp slot
    orb +6 mithril magic amp slot
    sonra işte
    2xbos+4 pain+4 v.s. v.s.

mfs char toplarken en çok paranı orb yiyicek benim kullandığım orbu 650m e sattım sworda geçerken.

sword fs hakkındaki görüşlerimi yazarsam mfs ye göre çok daha zevkli karşına bi wi alınca çok rahat critic vuruyosun zaten completer critic gelince çeyrek hp si kalıyo bi ufak skill bide gm attin mi aliyosun ama yavaşlığı var tabi completer critic gelmediği zaman completer ve gm arasına koyduğun skill critic gelmezse direk town çek zaten:) he aradaki skill critic gelirse belki gm de critic gelir tek atarsan alabilirsin. v.s. v.s.
    yani sword fs oynayana zevk veriyo hernekadar critic gelmediği zaman sinirin bozulsada çooooook üst üste 2 skille adam kestiğim oldu completer-gm critic geldiğimi karşında wa fs gibi charlardan başka char duramaz.

• quote:

Orjinalden alıntı: XErTuX

ben mercuryde magic fs idim pazar kanalında pvp yapanlar bilir Aruhan, mercurydeki sayili en iyi mfslerdendim ama sıkıcı tamam pof pof skill atiyosun critic gelince herbiri 700 vuruyor karşında adam duramıyor ama bi zaman sonda sıkılıyorsun ki düşün en iyilerdendim bıraktım herkes şaşırdı:P
    itemlerimi yaziyim bak gözünde oluşsun.

helm st %36dmg
    suit %7 m.amp 50hp
    botlar titan %7 amp 80hp ( extend )
    ellik %7 magic amp craft sg
    katana +5 mithril magic amp slot
    orb +6 mithril magic amp slot
    sonra işte
    2xbos+4 pain+4 v.s. v.s.

mfs char toplarken en çok paranı orb yiyicek benim kullandığım orbu 650m e sattım sworda geçerken.

sword fs hakkındaki görüşlerimi yazarsam mfs ye göre çok daha zevkli karşına bi wi alınca çok rahat critic vuruyosun zaten completer critic gelince çeyrek hp si kalıyo bi ufak skill bide gm attin mi aliyosun ama yavaşlığı var tabi completer critic gelmediği zaman completer ve gm arasına koyduğun skill critic gelmezse direk town çek zaten:) he aradaki skill critic gelirse belki gm de critic gelir tek atarsan alabilirsin. v.s. v.s.
    yani sword fs oynayana zevk veriyo hernekadar critic gelmediği zaman sinirin bozulsada çooooook üst üste 2 skille adam kestiğim oldu completer-gm critic geldiğimi karşında wa fs gibi charlardan başka char duramaz.

millet MFS kasmaya çalışıyor sen bu itemlerle bırakıyorsun şimdi sana diyecek birşey bulamıyorum

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.