Şimdi Ara

EPSON STYLUS DX7450 Kartuş Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.Electroworld'ün kampanyasından stylus dx7450 model epson yazıcı-tarayıcı-fotokopi cihazını aldım.ancak aşağı yukarı 10 sayfa renksiz ve sadece 1 sayfa renkli çıktı aldıktan sonra kartuş bitti.içindekiler acaba deneme kartuşu olduğu için mi bir çırpıda bitiverdi yoksa bir problem mi var? Ve bir soru daha; dolankartus.com sitesinden doldurulabilen bu kartuşlardan alıp deneyen arkadaşlar varsa memnun kalıp kalmadıklarını öğrenmek istiyorum.

Şimdiden teşekkürler.İyi akşamlar.

• kartuşların demo olma olasılığı var tabi kesin bişey değil ama bana göre full çünkü kartuşları ilk taktığında yazıcı kafasını bolca mürekkep dolduruyor bide her açma kapamada bizzad şahid oldum yazıcının arka yerinden atık mürekkep hortumuna ek yaparak bi şişede biriktirdiğimde farkettim nasıl mürekkep harcadığını hele kafa temizleme yaptığında sanki makina kusuyor gibi mürekkep harcıyordu

bunlar senin iyi günlerin moralini bozmak istemem bu yazıcıyı kullanacaksan çok sık fotoğraf çıktısı alacakan kesinlikle oto reset kartuşlardan ve kaliteli mürekkep bulman gerek

benim karşılaştığım sorunlar inşallah sende de çıkmaz bendeki bazı sorunlar
    1 oto reset kartuşlar çok ta sorunsuz değiller bazen kartuşlardan bazılarını hiç tanıyamıyor siyah hariç siyah hep tanıyor kartuşları tak çıkar yazıcıyı açkapa çok sinir bozucu oluyor ben 3 gün uğraştığımı biliyorum

2.kartuşlar beklemeye hiç gelmiyor bekledikten sonra baskı alacam dedinmi de boşluklu çıktılar alıyorsun ve kafa temizleme işlemi yapmlısın buda mürekkep israfı demek çok bekletirsen mürekkep kuruyacağı için yazıcıyı kaybede bilirsin

3.yazıcı gerçektende çok güzel fotoğraf basıyor ama bir süre sonra fotoğraf kalitesi düşüyor ve gene kafa temizleme yapmaktan başka çare kalmıyor ve en nihayetinde zamanla senin yazıcınında atık mürekkep deposu dolacak ve bu yeni nesil yazıcıların daha henüz servise gitmeden bu uyarıyı kaldıracak programlar yok piyasada malesef garanti süresi içinde teknik servis benim yazıcıyı kabul etmemişti ve benden 60 ytl+kdv istediler

• electro world antares It bilişim bölümü satış temsilcisiyim
    dx7450 kartuşları demo geldiği içn çabuk bitmektedir
    tam dolu kartuş ile daha fazla çıktı alabilirsiniz ürününüzü
    iyi günlerde kullanınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanmustafa06 -- 19 Ağustos 2008; 23:22:54 >
  • yardımlarınız ve verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler arkadaşlar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.