Şimdi Ara

Erken Açıklanma Şansı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 18 Temmuzdan erken açıklanma şansı var 2015 teki gibi arkadaşlar ?

• sanmiyorum
  • o zaman bayram falan yok muydu ondan dolayi
  • fabricioramirez F kullanıcısına yanıt
    Hocam stresten kafayı yemek üzereyim daha 4 gün geçmesine rağmen tatile çıkacağım stresten çıkamıyorum temmuzun ilk haftası gibi açıklasalar keşke
  • Geçen senede bu umuda kapılmıştık ama bekledik......Sağolsunlar yine tam gece yarısı açıkladılar akşamı bekletmediler 2017 de akşama kadar bekletmişlerdi
  • Keşke açıklasalar ama pek sanmıyorum. Ösym öğrencileri süründürmeyi çok seviyor zira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neinname

Keşke açıklasalar ama pek sanmıyorum. Ösym öğrencileri süründürmeyi çok seviyor zira.
    zira mı
  • en çok istediğim şeylerden biridir ama olmayacağını kesin bildiğim şeylerden biridir
  • Anlamadım?
  • quote:

Anlamadım?
    hocam sizin sınav nasıl geçti sizi takip ediyordum tm ci olarak iyi geçmiştir umarım
  • İmkansız
  • Zamanında açıklarlar imkansız erken açıklanması
  • Açıkla desem açıklarlar ama demiyorum
  • TM'de Sabancı istiyordum. Ama gelmeyeceği kesin şu an. Kötü bir şey gelmez muhtemelen ama diğer TM bölümleri hiç ilgimi çekmiyor. Ben de matematiği kontrol bile etmedim. Sözelden tercih yapacağım. Gelirse Boğaziçi Tarih, gelmezse Boğaziçi Edebiyat. (Sanırım zira eski kelime diye dalga geçiyordunuz, bak bu bölümle hakkını vermiş olurum. ) O da gelmezse artık mecburen TM'den tercih yaparım. Öyle yani.
  • Bir dilek hakkım olsa açıklanmasını isterim herhalde 😂😂😂
  • Areyouradyo kullanıcısına yanıt
    6 veya 7 ye kadar arkadaşla beklemiştik çocukla ayrıldık otobüste açıklanmıştı saat 8 gibi yanlış hatırlamıyorsam
  • quote:

TM'de Sabancı istiyordum. Ama gelmeyeceği kesin şu an. Kötü bir şey gelmez muhtemelen ama diğer TM bölümleri hiç ilgimi çekmiyor. Ben de matematiği kontrol bile etmedim. Sözelden tercih yapacağım. Gelirse Boğaziçi Tarih, gelmezse Boğaziçi Edebiyat. (Sanırım zira eski kelime diye dalga geçiyordunuz, bak bu bölümle hakkını vermiş olurum. ) O da gelmezse artık mecburen TM'den tercih yaparım. Öyle yani.
    organize işler'de bir sahne vardı da oraya gönderme olsun diye şey etmiştim .d
    Ali Parlakyoutube
    Ersin KORKUT-Organize Isler-ZIra mi? Zira Ne?
    https://www.youtube.com/watch?v=tc1r9ujh92s

hayırlısı olsun hocam madem istediğinizi elde ettiyseniz sevindim ki tam olarak olmasa da kısmen edeceksiniz gibi sözelde de kafanızda bölüm varmış

• İmkansız. Tarih verdikleri için tam o tarihte açıklanacak.
  • Olabilir de olmayabilir de hocam :D
  • Sürekli aklıma acaba kaydırma mı yaptım ,yanlış mı kodladım , değiştirdim mi şeklinde şeyler geliyor doğru düzgün üni araştırması da yapamıyorum.1 ay çok değil mi ya
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.