Şimdi Ara

Error 73 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Capt. Awesome

quote:

Orijinalden alıntı: stewie21

açıldı diyenler var arkadaşlar son durum nedir bende hala girmiyor da?

Ben durmadan şifre yazıp girmeyi denedim ve 1-2 dakika sonunda oyuna aldı beni.

Şu an oyundayım.

Bu mesajı yazıp oyuna döndüm ve beni oyundan attığına şahit oldum, şansa bak yahu.

beni de attı :)

edit: error değişti bu arada 74 oldu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stewie21 -- 30 Mayıs 2012; 22:53:13 >

• Authenticator ekraninda takiliyor benım

Şifreyi giriyorum gene kabul etmiyor
  • error 75 yemeye başladım şimdi de gittikçe artıyor :)
  • hata devam ediyor
  • İllaki bir sorun olucak kaçınılmaz ama ne bilim bu oyunu oynayan oyuncu kitlesi az çok belli rakamlar belli ona göre bir hazırlık yapar insan hadi AH hatasını geçtim kodlamalarda bir hata oluştu diyelimde yoğunluktan dolayı server a bağlanmama olayı cidden trajikomik bir durum.
  • arkdaşlar şuanda kimbilir nasıl çalışılıyordur bu işler sandığınız kadar kolay değil.300-400 kişilik bir lokasyonda bir terminal serverın çokmesi durumunda nekadar süre harcanıyor ki ilk haftasında 7milyon satmış bir oyunun bu şekilde sorunlar ile karşılaşması çok doğal.tabikide ona göre ayarlama yapılacaktır ki yapmışlardır da fakat bu tarz sorunlar normal düzeltilmeside zaman alabilir.kapat aç ile olacak işler değil arada bir router gitsin bütün configleri yapılması zaten saatleri alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

İllaki bir sorun olucak kaçınılmaz ama ne bilim bu oyunu oynayan oyuncu kitlesi az çok belli rakamlar belli ona göre bir hazırlık yapar insan hadi AH hatasını geçtim kodlamalarda bir hata oluştu diyelimde yoğunluktan dolayı server a bağlanmama olayı cidden trajikomik bir durum.

kesinlikle haklısın
  • 2 saat çabanın ardından oyuna girdim lvl aldıgım an oyundan attı benide işe bak :D
  • Akşam 19:00 dan beri oynuyordum bir anda ah da item bakarken cupp diye attı oyundan şuandada giremıyorum bakım falan bı sure kapalıymıs kenarda bişiler yazıyo tamda 60 olmuştum:) bu gece umudunuzu kesin bence eğer sabahçı değilseniz tabi :)
  • bu yüzden Bliz oyunlarını çıktığı gibi almaktan nefret ediyorum...WoW da da aynı şeyi yaşadık.
  • gene error 37 oldu
  • yılmadan deneyin giriyor
  • ben girdim arkadaşlar oyundayım şuan
  • arkadaş benim password de uzun ya zırt pırt yazıyorum parmak kası yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yvzkrts

arkadaş benim password de uzun ya zırt pırt yazıyorum parmak kası yaptım

kardeşim oyuna girmeden önce bir tane metin belgesi aç şifreni yaz ve kopyala(ctrl+c) oyuna denerkende sürekli yapışdır (ctrl+v) yap böylelikle şifre yazmakla uğraşmadan seri bir şekilde oyuna girebilirsin
  • 31 Mayıs 2012 saat 20.30 yine gitti server... PFFFFFF...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 31 Mayıs 2012; 20:59:00 >
  • ne kadar zevk alıyoruz değil mi oyundan....
  • quote:

Orijinalden alıntı: glemrel

ne kadar zevk alıyoruz değil mi oyundan....

Walla sabah 10'dan beri oyundaydım.Yeni gitti. Biraz mola vermenin zamanı gelmişti.Ancak oyuna yeni girecek arkadaşlar için kötü haber...
  • quote:

Orijinalden alıntı: glemrel

ne kadar zevk alıyoruz değil mi oyundan....

Walla sabah 10'dan beri oyundaydım.Yeni gitti. Biraz mola vermenin zamanı gelmişti.Ancak oyuna yeni girecek arkadaşlar için kötü haber...
  • bu hatayı şimdide ben alıyorum giremiyorum :/
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.