Şimdi Ara

Error 73

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • there is a temporary outage of the battle.net service. Please try again later. error 73

hatası alıyorum, nette arastırdım ama pek birşey bulamadım bilen var mı bu hatayı?

• saçma sapan konular açmayın artık DIABLO başlığı altında zibilyon tane konu var !
  • quote:

Orijinalden alıntı: macgdestor

saçma sapan konular açmayın artık DIABLO başlığı altında zibilyon tane konu var !
    kime göre neye göre saçma sapan, ayrıca istemiyorsan girip yazma arkadaşım, yok yere polemik yaratmakta üstünüze yok.
  • evet 1.5 saattir aynı hayayı veriyor bende giremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLLgaTe

evet 1.5 saattir aynı hayayı veriyor bende giremedim
    aynen bende giremiyom aynı hata
    sanırım server yoğunluğundanm error 37 ve error 73 hatalarını alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: errenius

aynen bende giremiyom aynı hata
    sanırım server yoğunluğundanm error 37 ve error 73 hatalarını alıyorum

Alıntıları Göster
    ticket attım cevap gelince yazarım buradan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: stewie21

ticket attım cevap gelince yazarım buradan :)

Alıntıları Göster
    bu kadar sorun yüzünden paramı geri isteyen bi ticket atsam verirlermi acaba merak ettim deniyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenses

bu kadar sorun yüzünden paramı geri isteyen bi ticket atsam verirlermi acaba merak ettim deniyorum :)

ticket ın cevabını merakla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: errenius

quote:

Orijinalden alıntı: frenses

ticket ın cevabını merakla bekliyorum

Alıntıları Göster
    girmiyor hala...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZooZ

girmiyor hala...

Alıntıları Göster
    Oyundan çıkıp girerseniz yandaki haber kutucuğunda bilgilendirme yaptı Blizzard(!) bizler için. Şu an EU serverlarına giriş kapatıldı ve hatanın çözülmesi bekleniyor Asia ve American serverlarına giriş yapabiliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazoomlyer

Oyundan çıkıp girerseniz yandaki haber kutucuğunda bilgilendirme yaptı Blizzard(!) bizler için. Şu an EU serverlarına giriş kapatıldı ve hatanın çözülmesi bekleniyor Asia ve American serverlarına giriş yapabiliyoruz.

Alıntıları Göster
    iyi bari açıklama geldi 3 saat sonra :)
  • quote:

iyi bari açıklama geldi 3 saat sonra :)

Alıntıları Göster
    bende bekliyorum verelim derlerse bi yemek yer gider 2 oyun alırım :D
  • quote:

saçma sapan konular açmayın artık DIABLO başlığı altında zibilyon tane konu var !

Olacak arkadaşım, millet tek bir konu altında mı her şeyi yazıp tartışsın ?

Bence şu an ki konu sayısı az bile, Diablo bölümü şu an en aktif oyun bölümlerden biri. Bırakın insanlar arzu ettikleri konuları kurallar dahilinde açsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Awesome

quote:

Bence şu an ki konu sayısı az bile, Diablo bölümü şu an en aktif oyun bölümlerden biri. Bırakın insanlar arzu ettikleri konuları kurallar dahilinde açsın.

sonunda mantıklı konuşan aklı başında biri
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bir sorum var şimdi ben eu serberdan oynuyordum barbar karakterim var suanda ayarlardan asia yada farklı bir server seçip girersem EU serverındakı karakterım sılınır mı yoksa asıa serverında da bır karakterım olur bi eu bi asia ıkı karakter mı takılırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Spirit_Rises

arkadaşlar bir sorum var şimdi ben eu serberdan oynuyordum barbar karakterim var suanda ayarlardan asia yada farklı bir server seçip girersem EU serverındakı karakterım sılınır mı yoksa asıa serverında da bır karakterım olur bi eu bi asia ıkı karakter mı takılırım

Alıntıları Göster
    Farklı server seçtiğin zaman Eu serverındaki karakterin kaybolmayacak Asia serverında bir karakterin daha yaratılacak karaktersiz ve goldsuz duruyor yani şuan Asia ve America serverı

• quote:

Orijinalden alıntı: kazoomlyer

Farklı server seçtiğin zaman Eu serverındaki karakterin kaybolmayacak Asia serverında bir karakterin daha yaratılacak karaktersiz ve goldsuz duruyor yani şuan Asia ve America serverı

Alıntıları Göster
    açıldı diyenler var arkadaşlar son durum nedir bende hala girmiyor da?

edit: giriliyor iyi oyunlar ekleyebilirsiniz yardımcı olmaya calısırım, tag imzamda ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stewie21 -- 30 Mayıs 2012; 22:47:06 >

• quote:

Ben durmadan şifre yazıp girmeyi denedim ve 1-2 dakika sonunda oyuna aldı beni.

Şu an oyundayım.

Bu mesajı yazıp oyuna döndüm ve beni oyundan attığına şahit oldum, şansa bak yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Capt. Awesome -- 29 Mayıs 2012; 22:41:53 >
  • quote:

quote:

Şu an oyundayım.

Bu mesajı yazıp oyuna döndüm ve beni oyundan attığına şahit oldum, şansa bak yahu.

Alıntıları Göster
    Valla ben 10 dakkika araliksiz denedim ctrl+v ile almadi. Begenmedi bizi demek :D .

• quote:

quote:

Şu an oyundayım.

Alıntıları Göster
    Sürekli deneme yoluyla benide aldı şimdi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.