Şimdi Ara

Eşit ağırlık sıralama değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
3
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sıralamaların değişiminde herkes birşey söylüyor.

Hukuk için mesele kontenjanlar arttı. Sıralama ne olabilir?

Ya da eşit ağırlık mat2 netleri arttı önümüzdeki sayısal öğrenci sayısı azaldı mı?

Farklı argümanlarla siralamarin daha iyi ya da daha kötü olabileceğini açıklayabilecek birileri var mı?

Şimdiden herkese teşekkürler.

• Bu soruyu sorma sebebim 12600 sırayla 12960larda kapatan dokuz Eylül hukugu kazanabilir miyim merakı :)
  • Puanınız kaç hocam
  • 429
  • DevilsAdvocte D kullanıcısına yanıt
    Rahat
  • DevilsAdvocte D kullanıcısına yanıt
    115 tyt 40 mat yapan sayısal bir öğrenci edsos çözmemişse ve 95 obp si varsa 427tm puanı alıyor. bunlar muhtemelen sizin gerinizde olurlar.

Sizin önünüze geçenler aynı zamanda ed sos çözenlerdir.
    Bunların muhtemelen sayısal sıraları kötü olduğu için TM tercihi yaparlar.

Yani sizin dilimin önünde fazla bir sayısalcı olmayabilir.
  • önümüzde bu sene daha az sayısalcı olduğu doğruysa bölüm sıralamaları çok öne çekebilir. umarım böyle bir şey olmamıştır.
  • CeremiKılarksın kullanıcısına yanıt
    Tıp ve iyi mühendislik potasındaki adayların hepsi ed sos çözmeden 400-425 TM puanı aldığı için aynı zamanda TM 20 - 40k sıralama yaptı. Sayısal etkisi 20k sonrası hukuklarına olacak. Bu dilimdeki okul sıraları gerileyecek.
  • Bence 6-7 paragraf sorusunu gören mf ler akbaba gibi çözmüştür edebiyatı aksine bence normal senelere göre daha fazla sayısal var önümüzde
  • serokut S kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüyorum bro ama bu iyi mi kötü mü inan bilmiyorum bizim için
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevilsAdvocte

Bu soruyu sorma sebebim 12600 sırayla 12960larda kapatan dokuz Eylül hukugu kazanabilir miyim merakı :)
    Aa hocam ben de 12300 le dokuz Eylül istiyorum
  • Gecen sene 19k ile kapatan bolum bu sene +50 kontenjan arttirmis sizce 23k’ya cikar mi? Ea’da
  • Yani geçen sene 12.900le kapatan bölüme 12.600 sıralama ile girme ihtimalim sizce kaç. 300 sıra öndeyim geçen seneye nazaran. Sizlerin fikri ne bu konuda tam olarak :)

İmkansız mı düşük ihtimal mi orta mı :)
  • Avukat2020 A kullanıcısına yanıt
    İyi de geçen yıl 14 k eşit ağırlık sıralamasında belki 10 bini sayısalcıydı ama sayısaldan tercih yaptı bu yıl 14 binin kaçı sayısalcıdır acaba
  • Bence eanın önündeki say cılar arttı. Zaten saycıların matı iyiydi dahada iyi yaptılar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.