Şimdi Ara

Eski bir 90lar dövüş filmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çocukken izlediğim bir dövüş filmiydi. O zamanlar çekilen 10 filmden 7si dövüşlü ninjalı filmlerdi zaten bilirsiniz. 3-4 arkadaş bir dövüş turnuvasına katılacaklardı. Rakiplerinin videolarını izlerken rakip bir dövüşçü kaval kemiğiyle bir baseball sopasını kırıyordu hatta. Turnuvanın sonunda fimin kahramanları kaybetti ama rakipler kendi kazandıkları madalyaları getirip bunlara taktılar. Serinin devam filmleri de çekilmişti hatta yanılmıyorsam. filmle ilgili hatırladığım tek şey bunlar. Biraz nostalji olsun izleyeyim dedim ama bu kadar bilgiyle tabii filmin ismini bulmak mümkün değil.... Var mıdır acaba ismini hatırlayan?

• quote:

Orijinalden alıntı: faktimur

Biraz nostalji olsun izleyeyim dedim ama bu kadar bilgiyle tabii filmin ismini bulmak mümkün değil....

Kim demiş mümkün değil diye
  • Yukarıdaki arkadaşın linki şuan gözükmüyor bende, dolayısı ile o söylemiş olabilir ama ben de yazayım filmin ismi ''best of the best''
  • Bu nasıl bir sinema bilgisidir ya. O kadar az detaya rağmen laps diye çıkarmışsınız filmin ismini.

Sn. _AMADEUS_
    ve
    Sn. Obili

zahmet bilgi ve nezaketiniz için ayrı ayrı teşekkür ediyorum sizlere.
  • _AMADEUS_ kullanıcısına yanıt
    Bazen linkler görülmüyor. Eğer "alıntı " tuşuna basarsanız linki görebilirsiniz. Burada değil ama belki başka konuda lazım olur diye yazayım dedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.