Şimdi Ara

Eski Hard Diski Yeni Bilgisayara Takma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Elimde 2008 yılından kalma eski hard diskim var. Modeli: SAMSUNG SATA 160GB HD161HJ 3.5'' 7200RPM HDD
    Eski Hard Diski Yeni Bilgisayara TakmaEski Hard Diski Yeni Bilgisayara Takma

Yeni bilgisayarımdaki anakartım: ASUS TUF Z370-PLUS GAMING Intel Z370 Soket 1151-V.2 DDR4 4000MHz(OC) RGB Anakart

Yeni güç kaynağı: CORSAIR VS SERİSİ 650W GÜÇ KAYNAĞI

Sorum şu: Bu eski hard diskin içinde fotolar, videolar vb. mevcut. Tek amacım bu içindekileri almak. Eski hard diski kullanmayacağım. İçinde windows xp kurulu olması lazım. Kasaya zarar vermemek adına bağlamak dahi istemiyorum. Herhangi alternatif bir aparat mevcut mudur bunu usb ile bağlayıp içindekileri almak için? Daha önce benzer işlem yapmış birisi varsa beni aydınlatırsa sevinirim.

İyi forumlar.

• Direk kasaya bağlayabilirsin herhangi bir sorun yaratmaz. USB kutuları da var, sadece kablo olanları da var. dikkat etmeniz gereken konu; bağladıktan sonra virüs taraması yapmadan diskle işlem yapmayın.
  • Teşekkür ederim cevabınız için. Şuan pcde windows 10 kurulu. Eski hard diskte windows xp kurulu. Herhangi bir çakışma yaşar mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun1

Teşekkür ederim cevabınız için. Şuan pcde windows 10 kurulu. Eski hard diskte windows xp kurulu. Herhangi bir çakışma yaşar mıyım?
    İşletim sistemiyle işiniz olmaz hocam. Bilgisayarı kapatıp bağlayın diski, sistemi açtığınızda harici bir dik gibi görünür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: V1CT0RY

İşletim sistemiyle işiniz olmaz hocam. Bilgisayarı kapatıp bağlayın diski, sistemi açtığınızda harici bir dik gibi görünür.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim deneyeceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.