Şimdi Ara

Eski topraklara selam ve destek lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
80
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlar uzunca yıllar köşede duran kullanılmayan bir masaüstü bilgisayarım var. Bunu borsa takibi ve maç izlemek için 2. sistem olarak kullanmayı planlıyorum fakat sistem AM3 destekli epey taş devri.

Mevcut Anakart: ESC A780GM-A(V1.1) https://www.ecs.com.tw/id/Product/Motherboard/A780GM-A_V1.1/specification

Ürün hala taş gibi fakat grafik birimi, bellek ve işlemci günümüz yayınlarını ve sitelerini kaldırmıyor.

İşlemci olarak desteklediği en iyisi olan Phenom II x6 1090T Black Edition ve 8gb ram takacağım.

Bu sistemle sorunsuz kullanabileceğim ekran kartı ne olabilir? TV bağlantısıda yapmayı planlıyorum IPTV vs için.

HighPower 350 watt psu var.

Beklentim fullhd yayınlarda sorun çıkarmaması. Uyumlu en iyi kartı da önerebilirsiniz.

Teşekkürler.

• Bu sisteme sifir ekran karti almak gereksiz olur hocam, oyun oynamak gibi bir beklentiniz olmadigi icin low profile herhangi bir ekran kartini baglayabilirsiniz. Neredeyse hicbiri ek guc girisi istemeden pcie veriyolundan cektigi guc yeterli oluyor. Yalniz 8gb ram gunumuz isletim sistemleri ve video codecleri icin yetersiz gelebilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.