Şimdi Ara

Eskiler tanır,Yeniler örnek alır.Arkadaşlar nerdesiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uzuuuun bir aradan sonra tekrar aranıza dönme gayretindeyim arkadaşlarım.
    Hepinizi çok özlemişim walla,şöyle biraz forumları okudum gördüm ki arkadaşlarımın çoğu hala burda.
    Eeee Lineage bu bırakmak kolay mı?
    İmzamda Extreme / Tempes teki nicklerim.
    Tanıyan arkadaşlar hangi serverlardasınız,bana yazın lütfen.
    Bazı durumlardan dolayı bilgisayarımı falan satmak zorunda kaldım.
    Gerçekten zor günler geçirdim.
    Ama Allah a şükür düzelttim tekrardan durumları.

Sadangoyalaaaa...

• ben eternaldeim orada charin varmıı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virtue34

ben eternaldeim orada charin varmıı???
    Vayyyyy Recoo nbr.Valla öyle devamlı bir server yokta L2 Abbys teyim bazı arkadaşlarla ..(300x)Seni tekrar aramızda görmek süper olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRNurse

Vayyyyy Recoo nbr.Valla öyle devamlı bir server yokta L2 Abbys teyim bazı arkadaşlarla ..(300x)Seni tekrar aramızda görmek süper olur

Alıntıları Göster
    tanımıyorum seni kardeş ama geçmiş olsun ne diyim bilgisayarımı satcak duruma gelceğimi hiç düşünmedim 1 gün bile duramıyorum bilgisayarsız
    hoş geldin ne diyim gelceksen ben rebirth deyim bu arada server c5 güzel bi server c4 ken oynuyodum c5 e geçti yine oynuyorum ilk serverımdı
    ilk göz ağrım

• quote:

Orijinalden alıntı: Virtue34

quote:

Orjinalden alıntı: zewzek

Walla henüz pc yi yeni toparlıyom ama sağlam bir pc yapıyom,server konusunda henüz karar vermedim.

TRNurse Tarih 6 Şubat 2007; 20:20:52

Wayy kardeşim benim,seni gördüğüme sevindim walla.Kimler var kimler yok.
    Bu arada 300x bizi bozar yaww biz alışmışız 7x te sürünmeye .
    Şöyle iyi bi server bulakta toplanalım yawww.

mrt522 Tarih 6 Şubat 2007; 20:38:39
    tanımıyorum seni kardeş ama geçmiş olsun ne diyim bilgisayarımı satcak duruma gelceğimi hiç düşünmedim 1 gün bile duramıyorum bilgisayarsız
    hoş geldin ne diyim gelceksen ben rebirth deyim bu arada server c5 güzel bi server c4 ken oynuyodum c5 e geçti yine oynuyorum ilk serverımdı
    ilk göz ağrım

Tşkler kardeş.Oldu olan,önemli olan tekrar toparladık çok şükür.
    Serverlara bakacağım,henüz karar vermedim ama düşük Rate li serverlar beni daha çok çekiyo.
    Ben bu oyuna başladığımdan beri hep Tempest te idim.Yüksek rate de denedim ama sarmadı.

Belki Abyss ye gidip bi Abyss Walker açarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rec00

quote:

Orjinalden alıntı: zewzek

Walla henüz pc yi yeni toparlıyom ama sağlam bir pc yapıyom,server konusunda henüz karar vermedim.

TRNurse Tarih 6 Şubat 2007; 20:20:52

Wayy kardeşim benim,seni gördüğüme sevindim walla.Kimler var kimler yok.
    Bu arada 300x bizi bozar yaww biz alışmışız 7x te sürünmeye .
    Şöyle iyi bi server bulakta toplanalım yawww.

mrt522 Tarih 6 Şubat 2007; 20:38:39
    ilk göz ağrım

Tşkler kardeş.Oldu olan,önemli olan tekrar toparladık çok şükür.
    Serverlara bakacağım,henüz karar vermedim ama düşük Rate li serverlar beni daha çok çekiyo.
    Ben bu oyuna başladığımdan beri hep Tempest te idim.Yüksek rate de denedim ama sarmadı.

Belki Abyss ye gidip bi Abyss Walker açarım.

Alıntıları Göster
    insan eski bi dostunu gördükten sonra ne ister ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Hybrit

insan eski bi dostunu gördükten sonra ne ister ki

Alıntıları Göster
    Angellar ı topladım merak etme kardeşşşşş.. dahada gelicekler var.. bak seni kim bekliyor..

• quote:

Angellar ı topladım merak etme kardeşşşşş.. dahada gelicekler var.. bak seni kim bekliyor..

Alıntıları Göster
    Vayy recii nbr bea nerelerdesın biz gene 7 x de erhanlarla beraberız tum tempest ailesi abyss 7x deyız bak beklerız buraya tekrar hos geldin

• quote:

Orijinalden alıntı: twincept

Vayy recii nbr bea nerelerdesın biz gene 7 x de erhanlarla beraberız tum tempest ailesi abyss 7x deyız bak beklerız buraya tekrar hos geldin

Alıntıları Göster
    Kardeşlerim en kısa zamanda uçarak geliyorum.

Server hakkında bilgi verirmisiniz.
    Nasıl ve ne yüklemem gerek. C4 mü falan filan..

Erhan çok şugar olmuşsun beaaaa..

• quote:

Kardeşlerim en kısa zamanda uçarak geliyorum.

Server hakkında bilgi verirmisiniz.
    Nasıl ve ne yüklemem gerek. C4 mü falan filan..

Erhan çok şugar olmuşsun beaaaa..

Alıntıları Göster
    seni tanıyorum bir yerden ama...bende tempes ta oynadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TaRg

Alıntıları Göster
    kardeş çok geçmiş olsun aynı duruma bende düştüm yeni bi pc topladım galiba onuda satmak zorunda kalıcam bi kaç ay içinde gene pc siz kalcam 2 sene pc siz kaldıktan sonra bi pc aldım gene pcsiz kalmak uzereyim ama oynamak istersen 45x ethernal sin guzel bi server 7x te bende oynadım o kadar iskence cektim server kapandı kustum dusuk rateli serverlara simdi 45x takılıorum ustu veya altı kurtarmıo ne kadar zamandır uyesin forum a ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sucxx

kardeş çok geçmiş olsun aynı duruma bende düştüm yeni bi pc topladım galiba onuda satmak zorunda kalıcam bi kaç ay içinde gene pc siz kalcam 2 sene pc siz kaldıktan sonra bi pc aldım gene pcsiz kalmak uzereyim ama oynamak istersen 45x ethernal sin guzel bi server 7x te bende oynadım o kadar iskence cektim server kapandı kustum dusuk rateli serverlara simdi 45x takılıorum ustu veya altı kurtarmıo ne kadar zamandır uyesin forum a ?

Alıntıları Göster
    Selam Reco
    Valla özledik seni. Hadi mavileri çektim bekliyorum..
    Need Ress?

• quote:

Orijinalden alıntı: TaRg

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: TaRg

Gökberg seni hatırladım,yanlış hatırlamıyorsam seninle Kastiende mi ne karşılaşmıştık sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sucxx

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: sucxx

Aslında ben daha önce 2 nick değiştirmek zorunda kaldım,burada eski sayılırım,senide hatırladım.
    Daha önce Recoo + Recki nicleri ile yazmıştım.
    Burada herşeye muhalefet biri vardı,ismini şuana kadar göremedim.Orjinalde oynayan biriydi ve parasız serverlarda oynayanlara laf atan rahatsızın tekiydi.deli ediyodu herkesi.
    Onunla tartışırken banlanmıştım.
    Server konusunda Daha önce birlikte oynadığımız arkadaşlar Abyss deymiş,bende onların yanına giderim.
    Sende gel istersen.
    Bu arada sanada geçmiş olsun,inşallah en kısa sürede toparlanırsın sende.

• quote:

Orijinalden alıntı: bistur_moonstar

Selam Reco
    Need Ress?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: bistur_moonstar

Selam Reco
    Need Ress?

Vayy ado çekmişsin Blue Jean leri
    Neci lazım clana,spoilci olurmu.
    Açim bi spoilci deyom.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: bistur_moonstar

Selam Reco
    Need Ress?

Vayy ado çekmişsin Blue Jean leri
    Neci lazım clana,spoilci olurmu.
    Açim bi spoilci deyom.

Alıntıları Göster
    o ali ali.. :D hehe benim karmalari temizlemekten dönüyoruz.. adama bi quest yaptirmadilar ya. ben de alayini kestim.. sonra ali sayesinde temizledik... temzilik dönüşü..

• quote:

o ali ali.. :D hehe benim karmalari temizlemekten dönüyoruz.. adama bi quest yaptirmadilar ya. ben de alayini kestim.. sonra ali sayesinde temizledik... temzilik dönüşü..

Alıntıları Göster
    Reco biz simdi abyss de 2 clan kurduk biri normal charlarımızla oydıgımız ana clan birde raid boss clanı kurduk bu clan sırf boss temızlıyor boss larla ınsallah ılerde bok iyi yerlere gelıcez ana char olarak ne istersen onu ac derım fakat RB clanı için lvl yukselıyor ve daha zor boss lara dogru ilerliyoruz boss clan için daha cok elder'e ihtiyaç duyulacak suan için idaretenvar fakat ilerleyen zaman lara dogru mana basmak için lazım olacak elder nukker ihtiyacımız da olacaktır buyucu kara elf super spellhowler birde 7x server la ilgili bilgi edindinmi bilmiyorum burda 1.clas zaten yapıyorduk 2.class gorevlerini yapman gerekli tempest gibi satın alınmıyor quest itemler sen gelde hayırlısı ile bunları hallederız

• quote:

Orijinalden alıntı: twincept

Reco biz simdi abyss de 2 clan kurduk biri normal charlarımızla oydıgımız ana clan birde raid boss clanı kurduk bu clan sırf boss temızlıyor boss larla ınsallah ılerde bok iyi yerlere gelıcez ana char olarak ne istersen onu ac derım fakat RB clanı için lvl yukselıyor ve daha zor boss lara dogru ilerliyoruz boss clan için daha cok elder'e ihtiyaç duyulacak suan için idaretenvar fakat ilerleyen zaman lara dogru mana basmak için lazım olacak elder nukker ihtiyacımız da olacaktır buyucu kara elf super spellhowler birde 7x server la ilgili bilgi edindinmi bilmiyorum burda 1.clas zaten yapıyorduk 2.class gorevlerini yapman gerekli tempest gibi satın alınmıyor quest itemler sen gelde hayırlısı ile bunları hallederız

Alıntıları Göster
    O zaman ben ;

Raidboss clanı için Elder açayım,zaten benim adamım yaw,severim elder i....

Diğeri içinde konuşuruz ne lazımsa clana onu yaparız ama gönlüm dwarf tan yana.

Elder i kasmak çok zor bilmem anlatabildimmi.
    Kastırırsınız artıkın

• quote:

O zaman ben ;

Raidboss clanı için Elder açayım,zaten benim adamım yaw,severim elder i....

Diğeri içinde konuşuruz ne lazımsa clana onu yaparız ama gönlüm dwarf tan yana.

Elder i kasmak çok zor bilmem anlatabildimmi.
    Kastırırsınız artıkın

Alıntıları Göster
    Reco Slm. Elder açma. Sana hazır 43lv S.elder veririm. üstüne bi C staff mana up ve karmian + 1kk da para :d. Bu chari Raidde kullanırsın. Normal char olarak da NECRO ac. Sadangoyala olsun adi :D. Sana özel pm attim. Ordaki bilgilerimden bul beni.

Server Abyss 7x
    Antonx lv 74 Necro
    Theempest lv72 S.Elder
    SpoilUsta lv 57 Spoiler
    Adnanx Lv 56 Bishop (RaidFarm Clan Leader)

Eski Tempest 7x
    anthonx lv76 SPS
    xNanda lv78 Moonlight Sentinel
    SpoilUsta lv60 Spoiler
    DemirAbla lv 56 Crafter
    ve 10 kadar char.Muhtelif levellerde

• beyler bende yeni başladım abbsy 7x e LeeFire nickim pm atıp clana alırsanız sevinirim orc tyrant yapıyom
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.