Şimdi Ara

Eulsat Digiturk'ü Türksat'a Bağlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Eulsat Digiturküm ve Lig Tv şampiyonlar paketi üyeliğim var . Yarın Beşiktaşın maçını kaçırmak istemiyorum kutuyu Türksat olan bir yere götürüp kolay kurulumdan Türksat kurulumu yapsam maçı izleyebilir miyim ? 2013te konularda izlendiği söylenmiş hala izleniyor mu acaba ?

Edit : Lig tv 1-2-3-4 izleniyor arkadaşlar normal kanallar ( star kanal d vb ) yok ama amaç zaten maçları izlemek maç izleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NalcakarS -- 5 Nisan 2016; 16:23:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• NalcakarS kullanıcısına yanıt
    Direkt Turksat lnb'den gelen kabloyu cihaza bagla, Turksat ile kurulum yap, LigTv yayinlarini alirsin. Eutelsat üyesi olman birseyi degistirmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ukoci -- 3 Nisan 2016; 16:10:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukoci

Direkt Turksat lnb'den gelen kabloyu cihaza bagla, Turksat ile kurulum yap, LigTv yayinlarini alirsin. Eutelsat üyesi olman birseyi degistirmez.

Teşekkür ederim hocam cevap için , yarın götüreceğim o zaman

• NalcakarS kullanıcısına yanıt
    Bende bir keresinde aynı sorundan dolayı bir şans diyip gittiğim yerde denemek için alıp gitmiştim cihazı türksat kolay kurulum yaptım lig tv ler çıkmıştı hd olarak hemde sorunsuzca izlemiştik tek fark tüm eutelsat kanalları çıkmıyor 20 kanal falan çıkıyor ama sorun değil amaç lig tv yi izlemek için olduğundan işimiz fazlası ile görmüştü sizde sorunsuzca izleyebilirsiniz

Bu gün maç bizim yeneceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Bende bir keresinde aynı sorundan dolayı bir şans diyip gittiğim yerde denemek için alıp gitmiştim cihazı türksat kolay kurulum yaptım lig tv ler çıkmıştı hd olarak hemde sorunsuzca izlemiştik tek fark tüm eutelsat kanalları çıkmıyor 20 kanal falan çıkıyor ama sorun değil amaç lig tv yi izlemek için olduğundan işimiz fazlası ile görmüştü sizde sorunsuzca izleyebilirsiniz

Bu gün maç bizim yeneceğiz

s.a yuxeses

sagemcom 6101 modelinde nasıl türksat kolay kurulum yapabilirim

• derya78 kullanıcısına yanıt
    Merhaba; cihazı bilmiyorum ancak her dt receiverin de olduğu gibi ayarlar kolay kurulum kısmın da dt kolay kurulum türksat kolay kurulum bölümü vardır sizin cihaz da yokmu? yoksa normal arama kısmında türksat var ise birde oradan deneyin derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Merhaba; cihazı bilmiyorum ancak her dt receiverin de olduğu gibi ayarlar kolay kurulum kısmın da dt kolay kurulum türksat kolay kurulum bölümü vardır sizin cihaz da yokmu? yoksa normal arama kısmında türksat var ise birde oradan deneyin derim

KOLAY KURULUM VAR AMA TÜRKSAT YOK
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Gelişmiş kurulumdan ayarı var ama değişiyormu bilmiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.