Şimdi Ara

Ev boya badanası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selamlar, internette nasıl aratırsan arayayım leke çıkarma temizleme olarak sonuçlar çıktığı için buraya yazma ihtiyacı duydum. Arkadaşlar kiracıyım ve 3 yaşında oğlum var. Evi boyayıp çıkacağız diye oğlana duvarları boyaması konusunda serbest davrandım sağolsun 3 yılda bi Picasso çıktı sayılır :) salonu komple, koridorun bir kısmını, diğer odalarda da 3-5 yeri özenle boyadı çizdi. E tabi artık evden çıkma vakti geldi ve evi boyamak veya boyatmak istiyorum. Instagram'dan bir firma ile görüştüm 3+1 100m² evi 1.100TL 'ye boyarız dediler. Sonra resim attım duvarlar bu halde boya kapatır mı falan, onlar da astar şart yoksa kapanmaz dediler. Astarlı fiyat olarak da 1.500 TL son fiyat çektiler. Gerçekten astarsız boyama olmaz mı? Kendim boyamak istesem az çok tecrübem var ama az çok temiz duvarı boyamıştım çok sürer. Tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

• cok ev boyattıgım içim dedikleri doğru oyle rengarenk boyanan evler cocukarın keçelikalem patel kursunkalem ile boynan duvarlar astarsiz olmaz astar şart bu arada bende ilk yıllar senin gibi boya bu ne var ben boyarim demiştim ama demekle olmuyor.

• Hocam cevabın için çok teşekkürler, benim de astarsız içime sinmiyordu ama tecrübe de etmediğimden emin olamıyordum. Sağolasın

• Astar gerekli hocam hem altta ki pis görüntüyü kaldırmak için hem de astar sayesinde boya daha iyi tutuyor duvarı, astarsız yapmaları sıkıntı zaten. Bildiğim kadarıyla durum böyle.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.