Şimdi Ara

ev sinema sistemi önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • buhafta 25 metrekare olan salonum için samsung 40r81b lcd almayı düşünüyorum beraberinde ev sinema sistemi de almak istiyorum fakat ev sinema sistemleri hakkında pek bilgim yok açıkcası. samsungun bu modeli ile uyum sağlayacak tercihen hdmı çıkışı olan fiyatı 800-1000 ytl arası olan ev sinema sistemi tavsiye ederseniz çok sevinirim. tecrübeli arkadaşlar üstadlar yardım lütfen?

• z-5500 e ne dersin?
  • Z-5500'de HDMI var mı?

quote:

Orjinalden alıntı: HarryBlade

z-5500 e ne dersin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: AKREPmt.

Z-5500'de HDMI var mı?

quote:

Orjinalden alıntı: HarryBlade

z-5500 e ne dersin?

z5500 sadece hoparlör seti.yanına ayrıca hdmi çıkışlı bir dvd player almak gerekiyor.tahmini fiyat ise 900 ytl civarı oluyor. toplam
  • sanırım sony ht-ddw890 idi.880 in bu seneki modeli.HDMI lı ve 6.1 çıkışlı bir sistem.yanına da bir dvd alırsan fiyat skalanı tutturursun.Ya da komple sistem çözümlerine göz atacaksın.panasonic, samsung, LG ve pioneer ın ürünleri var bunlara bir bakıver.
  • slm mavi 7678 25metrekare odan ıcın dıger basıt paketsistenlerin yerine onkyonun ıcınden deck anfisi cıkan +5.1 kolon takımı olan hts 590 sistemi tavsiye ederim hem fiyatı makul dıger basit sistemler gibi hemde paketten profesyonel radyolu anfi hemde kolon takımı cıkıyor buna hesaplı bırde dvd eklersen tadına doyamazsın dıger basıt sistemlerin yerine ıyı bır ses sistemın olur ılgılenırsen kadıkoy top pop elektronik te bulabılırsın
  • selam jvc ses sıstemıde ne dersın hem fıyatı uygun hemde kalıtelı ses cıkısları var...?ilgilenırsen pm atabılrısn
  • bende panasonic almanı tavsiye ederim. çok harika sistemleri var. özelliklede fiyatı yüksek tuttuğun için daha iyi modelleri seni bekliyo.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.