Şimdi Ara

Evde İnternet + TV seçenekleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun süredir Türksat Kablo kullanıyorum, taşınacağım için adres değişikliği için bilgi almak istedim ve adres değişikliği ücretinin 192 TL olduğunu belirttiler  Cayma ücretini o kadar veriyorum zaten.

Zaten bir süredir Türksat internet bağlantısından hiç memnun değilim ve farklı alternatiflere bakmaya başladım.

Şu an 25 Mbps sınırsız + teledünya kullanıyorum. Pandemi döneminde eşimle evden çalıştığımız için internet ihtiyacımız oluyor bu yüzden bu yüzden internet hizmet kalitesi önemli.

Hem TV hem de İnternet seçeneği olacak şekilde hangi alternatifleri önerirsiniz?

• Internet ve tv kampanyası veren firmalar
    Türk Telekom tivibu ile
    Dsmartnet dsmart ile
    Superonline tvplus ile
    Turksat teledunya ile

Superonline ve turksat sadece kendi alt yapılarında bu hizmeti veriyor. Her yerde bu hizmeti vermiyor. Yani yeni tasinacagin yerde bu alt yapıların olması lazım.

Tivibu da ve tvplus da canlı yayını geri alma özelliği var. 24 saate kadar sanırım yayını geri alabiliyorsun. Daha fazla da olabilir.

Tabi tivibu uydu ve internet üzerinden yani iptv teknolojisi ile hizmet veriyor. İptv üzerinden verilen hizmette geri sarma özelliği var. Uydudakinde böyle bir özellik yok.

Dsmart hem superonline hem Türk Telekom alt yapısı üzerinden hizmet veriyor. Tv yayını da uydu üzerinden.

Bu bahsettiğim firmalardan tv artı internet hizmeti alırsan 12-24 ay taahhüt vererek yararlanabilirsin. Her hangi bir iptal etme durumu olursa 1000-1500 lira civarlarında cayma bedeli ödemen gerekebilir. Turksat kablotv 200 lira istemisse çok bir şey istememiş. İnsaflı davranmış.

Ya da tv için ayrı internet için ayrı paketlere de bakabilirsin. Turknet veya netspeed in taahhütsuz 35 mbps paketini bağlatirsin. Tv için de dsmart, tivibu(uydu), digiturk birini seçersin .

• Detaylı bilgilendirme için teşekkürler.

Açıkçası Türksat yok yere 192 TL nakil ücreti istiyor, fırsattan istifade diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.