Şimdi Ara

Evimin karşısındaki markette çalışan kız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normalde hiç o markete gitmezdim 4 gün önce geç saatte gitmem gerekti sadece orası açıktı gittim ve onu gördüm. Aynı okulda okuyoruz evinin yakın olduğunuda biliyodum o yüzden başta çok şaşırmadım bir şey aldı gidiyor sandım ama kasaya geçtiğini görünce bayağı şaşırdım. Okuldada onların katına gittiğimde göz göze geliyoduk genelde. Sonra bidahaki gün yine gittim 10 dk falan para üstünü hesaplamaya çalıştı sonra çıktım gidiyodum arkamdan çıkıp baktığını fark ettim. Eve geldim baktım parayı fazla vermiş sadece instagramını bildiğim için ordan yazdım "2 saat hesapladın yine fazla vermişsin parayı" dedim, oda "haha cidden mi" yazdı aynen dedim "oluyo öyle arada" dedi. Sonra "bence bi hesap makinesi falan kullan batırma milleti" yazdım oda "salla ya 3 ay çalışıcam zaten" dedi. Dahada hiç konuşmadık bende gitmedim hiç markete gidersem bişey konuşmam gerek çünkü. Ne konuşabilirim tavsiyelerinizi almak istedim

• Prezervatif almaya git
  • Cikar masaya vur
  • Bu tacizdir.

Evimin karşısındaki markette çalışan kız
  • Kasayı yan yatır
  • adnansetek kullanıcısına yanıt
    Hocam aklıma gelmedi değil ama o kadarda özgüvenli değiliz anca konuşurum. İlerleyen zamanlarda belki
  • babasının parasini öyle savuran elin oglununkini çatır çatır yer yanında ömrünü de kafaya diker , kac kurtul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 221B baker street -- 11 Haziran 2017; 0:4:57 >
  • 221B baker street kullanıcısına yanıt
    Yesin savursun hocam sıkıntı değil
  • dogal ol. git markete biseyler al. kasada naptin nasil gidiyo diye sor. burda calismak nasil diye sor. belki ben de calisirim falan de yalandan(eger neden sordun derse). okulun nasil gidiyo diye sor. arada goruyorum seni de. oyle muhabbet et. baktin iyi gidiyo bi ara bi kafeye falan gidelimmi de, sohbet ederiz de. bunlari da mi biz soyleyelim
  • Ay Adam kullanıcısına yanıt
    Onu bende düşünebiliyorumda sorun şurda kız hep 2-3 yaş büyük erkeklere ilgi duyuyor beni takar mı acaba diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: CON STARK

Onu bende düşünebiliyorumda sorun şurda kız hep 2-3 yaş büyük erkeklere ilgi duyuyor beni takar mı acaba diye düşünüyorum

denemeden nasil ogrencen
  • Up
  • İlk olarak kızın da sana ilgili olduğunu düşünüyorum. Müşterinin az olduğu bir saatte markete git böylece birebir konuşma şansın olur. işler dersler nasıl dersin sohbet bir şekilde açılır. Hatta bir içecek alıp kasada içmeye başlarsan bitirinceye kadar mecbur yanında kalırsın. Mola verdiği saatleri öğren. sinemalardan söz aç sonrada gitmediği bir filme beraber gitmeyi teklif et
  • fenomen11 F kullanıcısına yanıt
    Mola vermiyor hiç. Ayrıca direk reelde ilk konuşmada sinemaya çağırmak biraz garip olmaz mı?
  • "Evrimin karşısındaki market" diye okudum.
  • Guitar-X kullanıcısına yanıt
    Bende bi an öyle yazdım sandım
  • Güzel girmişsin muhabbete, gurur duydum
  • Büyücü müsün de!
  • Yani 4 gündür fazla parayı süpermarkete iade etmediniz öyle mi?
  • kıza kafa at
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.